היועצים שלנו

Share Button

 

“וידר משכנתאות” מורכבת מנבחרת של יועצי משכנתא מנוסים המכירים את שוק המשכנתאות מכל זווית אפשרית ומטרתם לעזור לכם להגיע למשכנתא המשתלמת ביותר בעבורכם. כל היועצים שלנו רואים לנגד עיניהם את טובתכם בלבד, ולכן, בניגוד ליועצי המשכנתא של הבנקים או חברות הביטוח, הם אובייקטיביים לחלוטין וחפים משיקולים זרים.

מאיר וידר – מנכ”ל

מאיר וידר משכנתאות

מאיר וידר

יועץ משכנתאות בכיר בעל ניסיון רב בייעוץ אובייקטיבי ללקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת וליווי של עשרות קבוצות רכישה במרוצת השנים. מרצה בקורסים למשכנתאות באוניברסיטה הפתוחה, מכללת רופין ובמכללת אשקלון. הקים את “וידר משכנתאות” בשנת 2008 לאחר עבודה בתור יועץ משכנתאות בבנק “אדנים” ומתוך הבנה כי יש ביכולתו לעזור לאלפי נוטלי משכנתאות אשר זקוקים לייעוץ מקצועי מחוץ למסגרת הבנקאית.

מאמין שהלקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

נבחרת יועצי המשכנתא של וידר משכנתאות:

ערן זוסמן – יועץ משכנתאות

אני מנהל את כל השלבים הביורוקרטיים הכרוכים בתהליך קבלת המשכנתא, ומעבר להכול, מחויב לשירות מקצועי איכותי ואדיב לאורך כל הדרך. ערן זוסמן - יועץ משכנתא

בתור כלכלן מומחה למשכנתאות, יש לי את הידע, הניסיון והכלים לנתח את הפרופיל הפיננסי שלכם לצורך בניית מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבורכם. זאת באמצעות בניית מסלולי המשכנתא האופטימליים עבורכם, תוך כדי השגת הריבית הטובה ביותר באמצעות מכרז ריביות בין הבנקים. באופן זה, אוכל לחסוך עבורכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים ,לקצר את מספר שנות ההלוואה ולהקל עליכם את הנטל הכבד של נטילת משכנתא.

רמי מלול – יועץ משכנתאות

רמי מלול - יועץ משכנתא רמי פועל באזור חיפה והצפון. מתמחה בייעוץ אישי לנוטלי משכנתא חדשה וחיסכון במיחזור משכנתא קיימת. אלו הם למעשה השלבים הקריטיים ביותר עבור רוב רוכשי המשכנתאות מכיוון שהם יקבעו בסופו של דבר כמה תאלצו להחזיר כל חודש. באמצעות הייעוץ האישי תוכלו להתאים את ההחזר החודשי ליכולת הפיננסית שלכם מבלי לקחת סיכונים מיותרים ולחסוך עשרות אלפי שקלים באמצעות בנייה חכמה של תמהיל המשכנתא.  

נדב נוטקיס – יועץ משכנתאות

כולנו מכירים את המשפטים הללו- “חבל היום לזרוק כסף על שכירות, תקנו דירה!”נדב נוטיקס - יועץ משכנתא

בנוסף, כאשר אנו באים לקחת משכנתא עולות כל מיני דילמות:

כיצד נגרום להחזר החודשי לא לחנוק אותנו בהמשך?

האם הקנס עלול לגרום לחוסר כדאיות במידה ונרצה למחזר את המשכנתא?

מדוע לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות!?

כיועץ משכנתאות, אני מוביל אתכם בתהליך, כך שתהפכו להיות בעלי ידע, בטוחים,רגועים,והכי חשוב,עם כסף רב יותר בכיס לטובת שאר החלומות שלכם כגו נסיעות לחו”ל, ריהוט חדש, רכב חדיש וכל השאר.

מתמחה באזור ירושלים והסביבה

אלי דורה – יועץ משכנתאות אלי דורה - יועץ משכנתאות

כיום, כאשר מחירי הדיור רק הולכים ועולים, חשוב יותר מאי פעם להוזיל את המשכנתא ולפרוס אותה בצורה אופטימלית על מנת שאתם כלווים לא תקלעו למצב בו לא תוכלו לעמוד בתשלומים החודשיים. תפקידי הוא לעזור לכם להגיע לתמהיל משכנתא אופטימלי תוך כדי בחינת המצב הפיננסי הנוכחי שלכם והצפי לשינויים עתידיים. בין היתר, אגלה לכם את כל הסודות שהבנק שלכם לא רוצה שתדעו…

יוני גל – יועץ משכנתאות וכלכלת המשפחהיוני גל - יועץ משכנתאות

אני מאמין שלקיחת משכנתא קשורה לכל ההחלטות הכלכליות שאתם מקבלים.

כיועץ לכלכלת המשפחה ויועץ משכנתאות, אני מסתכל על התמונה הכוללת של התכניות והרצונות שלכם, ומתאים לכם את המשכנתא הרווחית ביותר.

משכנתא שתהיה הזולה ביותר ושלא תלחץ על התקציב המשפחתי.

הייעוץ שאני נותן הוא בגובה העיניים כך שתוכלו להבין בדיוק איזה משכנתא אתם לוקחים ואיך היא תשפיע על התכנון הפיננסי שלכם.

אתם תקבלו ממני שרות אמין ומקצועי מהפגישה הראשונה ועד לקבלת המשכנתא.

בן אדר – יועץ משכנתאות

שמי בן אדר, אני עובד בתור יועץ משכנתאות בחב’ וידר משכנתאות. תחום המשכנתאות הוא ללא ספק תחום מעניין ומורכב בפני בן אדר - יועץ משכנתאותעצמו, אך נקודת השיא מבחינתי היא שאנשים אשר לפניי הפגישה איתי לא היה להם כל מושג והבנה בתחום המשכנתאות, יוצאים עם תובנות וידע לגבי אחת ההחלטות היותר חשובות בחייהם ומרגישים בטוחים יותר בעצמם. בנוסף לכך, הם מבינים את הפוטנציאל הקיים בייעוץ חוץ בנקאי ואת יתרונותיו הרבים.

אני מאמין שבעולם המשכנתאות נדרש לא רק ידע מעמיק וניסיון מצטבר ייעוץ רב שנים, אלא גם יכולת להיות סבלני אל הלקוח ולתת לו את התמיכה לה הוא זקוק בצורה יעילה וזריזה תוך כדי התמקדות במה שחשוב באמת, בעיקר ולא בטפל.

אצלנו בחברה, יושר והגינות הוא ערך עליון.

איתן יובל – יועץ לכלכלת המשפחה ולמשכנתאותאיתן יובל - יועץ לכלכלת המשפחה ומשכנתאות

שמי איתן יובל ואני יועץ כלכלת המשפחה ומשכנתאות.

אני מאמין שכל צעד כלכלי חשוב כמו נטילת משכנתא צריך להיעשות מנקודת מבט כוללת,זאת תוך התייחסות לכל מרכיבי המציאות הכלכלית שלכם.

כיועץ כלכלת המשפחה ומשכנתאות אספק לכם פתרון כולל, כלי מיחשוב מגוונים ומידע רב ערך  שיאפשרו לכם להתנהל באופן עצמאי ויעיל יותר.

במסגרת המדריך לניהול התקציב המשפחתי שכתבתי, תוכלו לקבל הסברים מפורטים כיצד ניתן לבנות תקציב משפחתי

ולעקוב אחריו באופן שוטף ובזמן קצר באמצעות גיליונות אקסל בלבד.

רפאל אדרעי – יועץ משכנתאות דובר צרפתיתרפאל אדרעי - יועץ משכנתאות עברית צרפתית

כיועץ משכנתאות המטרה שלנו בוידר משכנתאות, לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ולקצר את שנות המשכנתא בכדי לאפשר לכם לקבל את העסקה הטובה ביותר.

כיועץ משכנתאות תפקידי למצוא עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר על מנת לחסוך לכם כסף, לחסוך לכם זמן ובירוקרטיה מול המערכת הבנקאית.

כמובן שבכל שלב בלקיחת המשכנתא וגם אחרי לקיחתה אלווה אתכם בכל שאלה בעברית או בצרפתית בכדי שתבינו כל צעד באחת ההחלטות החשובות בחייכם.

גלית פריד – יועצת משכנתאותgalit farid

גלית היא יועצת משכנתאות ותיקה ומנוסה הרואה לנגד עיניה את טובת הלקוח ודואגת להתאים לכל אחד את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורו באופן שקוף, אובייקטיבי וחסר פניות.

לגלית ניסיון עשיר בליווי של משפחות צעירות בדרך לנטילת המשכנתא וההכרות הקרובה והאינטימית שלה עם הנושא הופכת אותה ליותר מאשת מקצוע, אשר מלווה את המשפחה גם מבחינה מוראלית מעל ומעבר לציפיות.

 

סיגל בורה – יועצת משכנתאותsigal-bora

סיגל בורה היא בעלת ניסיון עשיר בניהול תיקי משכנתאות ובניית תמהילי משכנתא תפורים אישית המתאימים למשפחות בגדלים שונים ובעלי צרכים משתנים.

הניסיון המקצועי בנוסף ליחסי אנוש מעולים ויכולת הקשבה מעולה, הופכים את סיגל לאשת מקצוע מן המעלה הראשונה שקשה למצוא לה מתחרים.

 

 

לייעוץ משכנתאות על ידי אחד ממומחי המשכנתאות של וידר משכנתאות חייגו אלינו במספר: 073-7594778

או מלא את הטופס מטה ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.