מחשבון משכנתא

Share Button

מחשבון משכנתא  זהו מחשבון המתאים להלוואת משכנתא. במחשבון ניתן להזין את הנתונים כגון: סכום ההלוואה הנדרש, תקופת השנים לביצוע ההלוואה וגובה הריבית. לכן, אפשר להגיד שהמחשבון מתפקד כסוג של סימולטור משכנתא

המחשבון מאפשר לראות כיצד פרמטרים אלו משפיעים על ההחזר החודשי, כמו גם על ההחזר הכללי.

מעבר לכך, מחשבון משכנתא מאפשר לבדוק כיצד פרמטרים כגון מדד המחירים לצרכן או עליית ריבית בנק ישראל ישפיעו על ההחזרים העתידיים הצפויים.

חשוב לזכור כי למרות שמחשבון משכנתאות יכול לתת לכם אומדן מוערך של החזרי משכנתא,
הוא עדיין איננו חלופה לקבלת משכנתא דרך יועצי המשכנתאות המומחים של וידר משכנתאות וזאת מכיוון שהוא לא יכול לקחת בחשבון מאפיינים אישיים כגון שינויים בהכנסה הצפויה או עליה חדות במדד או בריבית בנק ישראל אשר חורגת מן הממוצע. 

בחירה בלוח הסילוקין הנכון עבור הסימולציה

ישנם מספר רב של אפשרויות בלקיחת משכנתא. אפשר לקחת משכנתא בלוח שפיצר, בלוח סילוקין קרן שווה,  בגרייס חלקי או מלא, וכמובן גם בלוח סילוקין שנקרא בלון, בו מחזירים את כל התשלום של הקרן והריבית בסיום התקופה כולל ההצמדה למדד המחירים לצרכן.

בשביל לדעת באיזה לוח להשתמש, חשוב להגדיר מראש מהי יכולת ההחזר שלנו לטובת המשכנתא, הכוונה, בכמה אנו יכולים לעמוד כל חודש . רק אחרי שיש לנו את המידע הזה, נוכל לבחור את הלוח המתאים לצרכינו.

 

בחינת מסלולי המשכנתאות ובחירה בתמהיל משכנתא אופטימלי

 

מומלץ לבחון את מסלולי המשכנתאות השונים בשביל לבחור את תמהיל המשכנתא האופטימלי ביותר שבו תשלמו פחות לבנק.

בחלק העליון של הדף תוכלו למצוא כאמור חמישה מחשבוני משכנתא לשימושכם לפי הלוחות השונים עליהם אפשר לקרוא במילון משכנתאות. על אופן פעולת המחשבון תוכלו לקרוא בעמוד “כיצד פועל מחשבון משכנתא“.

בכל אופן, עלינו להזכיר שוב כי לא רצוי להסתמך אך ורק על מחשבונים או סימולאטורים אם אתם מחליטים לנטול את המשכנתא בעצמכם.

פנו עוד היום ליועץ משכנתאות שיעזור לך לבחור את מסלול המשכנתא האופטימלי! חייג לוידר משכנתאות במספר :  073-7294778

או מלא את הטופס ונחזור אלייך בהקדם.