וידר משכנתאות בתקשורת

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  משכנתא: מסלול קבוע ולא צמוד – שווה בדיקה

  מאיר וידר מסביר אודות היתרונות שבמסלול קבוע ללא הפתעות ומדוע הוא עשוי להיות פתרון טוב יותר ממסלול הצמוד לריבית הפריים אשר התייקרה בזמן הפרסום, זאת למרות שרבים חוששים מהיוקר ההתחלתי שלו.

  למאמר ב-YNET

  ynet

   

  משכנתא כדאית? בידקו את הריבית המתואמת

  במאמר זה מאת וידר משכנתאות, מוסבר מדוע הריבית ההתחלתית שמבטיחים לנו בבנק אינה תמיד ערובה למסלול המשכנתא הטוב ביותר, כמו גם מה צריך לבדוק על מנת שנוכל לדעת שההחזר החודשי לא יקפוץ בצורה דרסטית בהמשך חיי ההלוואה.

  למאמר ב-YNET

   

  ynet

  משכנתא בריבית משתנה – שימו לב לעוגן

  המאמר מסביר מדוע נוצר הצורך להשתמש בעוגנים חיצונים אוביקטיבים וכיצד העוגנים השונים משפיעים על הריבית של המשכנתא לאורך חיי ההלוואה : עוגן אג"ח, עוגן שימושים ועוגן גיוסים. בנוסף, ישנן דוגמאות לשינויים בהחזרים החודשיים עקב השינוי בעוגנים.

  למאמר ב-YNET

   

  ynet

  גל עליות הריבית: בכמה תתייקר המשכנתא?

  מאיר וידר מסביר מהי העליה הצפויה בריבית אותה גובה הבנק ישירות מלקוחותיו ומוסיף כי כדאי בעתיד הקרוב לשקול לבחור במסלולים שאינם צמודים למדד (ינואר 2011).

  למאמר ב-YNET

   

  ynet

  משכנתאות: מדריך למתחילים

  מאמר זה הינו מדריך בסיסי בנוגע לרכישת משכנתא. המאמר מסביר מהי למעשה משכנתא, מהן סוגי המשכנתאות השונים, מה חשוב לדעת לפני שלוקחים משכנתא, אילו עלויות נלוות לתהליך ומהם המסמכים אותם יש להציג לבנק במעמד נטילת המשכנתא.

  למאמר ב-וואלה עסקים

   

  רק תחתום: השוואה בין החברות לייעוץ משכנתאות

  הכתבה משווה בין שבע חברות שונות לייעוץ משכנתאות וסוקרת את עיקרי השירות, התמחור,  מהלך הייעוץ (מספר פגישות וכו'). בסופו של דבר נכתב כי וידר משכנתאות מציעה שירות עד לבית הלקוח, נוטלת על עצמה את הטיפול ברוב תהליך ומספקת מחיר תחרותי לעומת שאר החברות.

  לכתבה בכלכליסט

  איך משפיעה החלטת הנגיד על שוק המשכנתאות?

  מאיר וידר, מנכ"ל וידר משכנתאות התארח באולפן גלי צה"ל במשך כעשר דקות וענה לשאלות מאזינים אודות נטילת משכנתא.

  המדריך המלא לקבלת משכנתא

  מדריך מקיף אשר סוקר את תהליך לקיחת המשכנתא ומושגים עיקריים החל מרגע קבלת ההחלטה, דרך בחירה בין המסלולים השונים ועד לתשלומים נלווים ועקיפים.

  משכנתא צמודת מדד בשפל, האם זה טוב ליהודים?

  מאיר וידר מסביר כיצד להתנהל נכון בתקופה בה ריבית בנק ישראל נמצאת בשפל וכיצד ניתן לנצל את המצב על מנת להקל על החזרת המשכנתא בעתיד בו הריביות עשויות לחזור ולעלות.

  מדריך ללקיחת משכנתא

  מדובר במסלול קצר וממצה הכולל את כל המושגים העיקרים בשוק המשכנתאות ומיועדים לאלו אשר נתקלים במושג בפעם הראשונה או עומדים לפני רכישת דירה ראשונה ורוצים לדעת פרטים נוספים על התהליך.

  מדריך למחזור משכנתא

  המאמר מסביר בשפה פשוטה מהם המקרים בהם נרצה לבצע מחזור משכנתא, כיצד מבצעים את המחזור, ומהו ההפרש בגודל ההחזר החודשי אותו ניתן לקבל לאחר המחזור.

  מהו מסלול המשכנתא המתאים לך?

  המאמר מציע סקירה אודות מסלולי המשכנתאות הבסיסים השונים : ריבית קבועה, ריבית משתנה, ריבית פריים וגם על תחנות יציאה והעמלות הכרוכות בהן .

   

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778