חברה לייעוץ משכנתאות

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  חברות ייעוץ משכנתא – לשם מה?

  חברה לייעוץ משכנתאות מספקת בעבור רוכשי דירות את המשכנתא הזולה ביותר. 

  בנקים שונים אשר מובילים את השוק הפיננסי בישראל, מציעים ללקוחותיהם מסלולי משכנתא שונים אשר הלווים יכולים לבחור מביניהם בעת לקיחת משכנתא.

  בישראל ישנם 32 סוגי משכנתאות שונים אשר חלקם צמודים למדד וחלקם לא צמודים. אלו יכולים להשתנות על פי שינויי הריבית. לכל בנק יש מסלולי משכנתא המועדפים עליו, ובשילוב עם לוחות הסילוקין השונים, נוצר למעשה המגוון הרחב של סוגי המשכנתאות.

  לכל אדם אשר לוקח משכנתא, כדאי לבדוק לעומק את המסלולים השונים ולהשתמש בשירותיה של חברה לייעוץ משכנתאות אשר מתאימה את המשכנתא בהתאם לנתונים הפיננסים של הלווים.

  כאשר בוחרים סוג מסוים של מסלול, יש לקחת בחשבון לא רק את גובה הריבית אלא גם את סוג ההצמדה ושינויי הריבית העתידיים לאורך התקופה.

  כאשר מתאימים את המשכנתא בצורה נכונה ליכולתו הפיננסית של הלווה, הצפי לכספים עתידיים הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת סוג המשכנתא.

  לוחות הסילוקין

  מלבד המסלולים השונים שקיימים כיום בשוק המשכנתאות בישראל, ישנם גם לוחות סילוקין שונים אשר לפיהם מחשבים את התשלום החודשי בהתאם לפריסת ההלוואה לאורך התקופה. הלוחות המקובלים בישראל הם : לוח שפיצר, קרן שווה, גרייס חלקי, גרייס מלא ובלון. יועץ משכנתאות טוב יודע להתאים את הלוח הנכון ליכולת ההחזר של הלווה הן מבחינת גובה ההחזר הכולל והן מבחינת אורך חיי ההלוואה. 

  החישוב נעשה באמצעות חלוקת המשכנתא לקרן ולריבית ושימוש בנוסחה המתאימה לכל לוח על מנת לחשב את ההחזרים החודשיים לאורך התקופה. יש לזכור כי אם הריבית אינה קבועה, הרי שהחזרים העתידיים יחושבו לפי הערכה בלבד. כמו כן, אם המדד עולה, גם הקרן ובעקבותיה יתרת החוב עולות (השינוי במדד מתפרסם בכל ה – 15 לחודש על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה)

  מדוע כדאי לבחור דווקא בחברה לייעוץ משכנתאות – וידר משכנתאות?

  יש לא מעט חברות ייעוץ משכנתא. חברה לייעוץ משכנתאות – וידר משכנתאות, מספקת בעבור לקוחותיה את בניית מסלולי המשכנתא המתאימים ביותר בעבורם. בין היתר : פתיחת תיק והליכים בירוקרטיים מול הבנקים למשכנתאות, ביצוע מכרז משכנתאות מרוכז בין הבנקים השונים, ניהול של משא ומתן על גובה הריבית ביניהם, השגת תנאי המשכנתא הזולים ביותר, הגעה לחתימת החוזה עם הלווים, טיפול בביורוקרטיה נוספת מול הרשויות השונות וכן זירוז קבלת המימון.

  יש לזכור כי בעת לקיחת משכנתא, שהיא אחת מן העסקאות הגדולות ביותר שאדם עושה בימי חייו, אסור להתפשר וחובה לקחת איש מקצוע שהוא גם יועץ משכנתאות. ליועץ משכנתאות יש ניסיון רב שנים בהתנהלות מול המערכת הבנקאית והוא יודע להתאים את הצרכים של הלווה למסלולי המשכנתא השונים בשוק. כך למעשה הוא מסוגל להוזיל את עלות המשכנתא הכוללת עבור הלקוח בעשרות אלפי שקלים.

  רק על מנת להיכנס לפרופורציה : אם גודל המשכנתא הממוצע כיום מתקרב למיליון ש"ח ואף חוצה אותו בערים היקרות יותר (נכון לסוף 2013), הרי שגם חיסכון של 1% בלבד משמעותו חיסכון של כ – 10,000 ש"ח, וזאת מבלי לקחת בחשבון את הזמן היקר שיש להקדיש לביצוע מכרז משכנתאות באופן עצמאי.

  לסיכום, חלוקה נכונה של המשכנתא, יכולה לחסוך הרבה מאוד תשלומים עתידים. כמו כן, תכנון נכון של הכספים העתידיים המיועדים לטובת ההלוואה, יכול לחסוך כסף נוסף אשר ניתן להשתמש בו לצריכה של מוצרים ושירותים חשובים לא פחות כגון תשלום לגני ילדים, חיסכון לילדים, קניית רכב, חיסכון לפנסיה, השקעות אחרות בנדל"ן וכו'.

  לקבלת ייעוץ אישי מחברת וידר משכנתאות חייגו למספר 073-7294778

  או מלא את הטופס מטה ונחזור אלייך בהקדם האפשרי

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778