יועץ משכנתאות פרטי וחברות לייעוץ משכנתאות

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

ככל ששוק ייעוץ המשכנתאות נעשה צפוף יותר ועוד ועוד חברות נכנסות לשוק לצד יועצי משכנתאות פרטיים, כך גם התחרות על ליבו של הצרכן נעשית יותר ויותר אגרסיבית. וממש כמו בבנקים שמדגישים את היחס  האישי לכל לקוח, כך גם חברות המשכנתאות גדולות כקטנות, מציעות שירות של ייעוץ משכנתאות פרטי.

כאמור, תהליך קבלת משכנתא הוא תהליך מורכב הכולל כמה וכמה שלבים : איסוף של כל המסמכים הדרושים לקבלת משכנתא, פתיחת תיק משכנתא בבנקים השונים, ביצוע מכרז ריביות ביניהם ולבסוף בחירה במשכנתא שתתאים ביותר לצרכים שלכם. כאן בדיוק נכנס לתמונה יועץ המשכנתא האובייקטיבי שרואה לנגד עיניו אך ורק את האינטרסים שלכם, ולא את האינטרסים של בנק כזה או אחר. מדובר בעיקרון שאסור בשום פנים ואופן להקל בו ראש מכיוון שברגע שנכנסים לשיקולי בחירת המשכנתא אינטרסים לא כשרים, ההפסד יהיה כולו שלכם.

כמו כן, ליועצים שעבדו בעברם בבנקים למשכנתאות יש בהחלט יתרון משמעותי והכרה אמיתית יותר של התחום, אך יש לבדוק כל מקרה לגופו ומה הייתה מהות התפקיד בפועל. (עד כמה היועץ אכן חי ונשם את השטח).

יועץ משכנתאות פרטי צמוד לאורך כל הדרך

כפי שאפשר להבין, יועץ משכנתא פרטי ואמין שאפשר לסמוך עליו הוא יועץ שמלווה אתכם כבר מהרגע הראשון של הבנת הצרכים הפיננסים שלכם ועד לרגע החתימה על לקיחת המשכנתא. לפיכך, לחברות המעסיקות מספר יועצים ישנו דווקא יתרון בהקשר הזה מכיוון שחלוקת הקשב בין הלקוחות השונים מתבצעת באופן יעיל יותר מאשר אצל יועץ משכנתאות שצריך להתמודד עם עשרה או חמישה עשר לקוחות בבת אחת (גם לבעלי המקצוע הטובים ביותר יש גבולות…).

על סמך מה מתבצעת התאמת המשכנתא שלכם באופן פרטני?

ערך הנכס אותו אתם מעוניינים לקנות

מצבכם האישי והמשפחתי (לדוגמה, האם הרחבת המשפחה עומדת על הפרק)

גובה ההון העצמי העומד לרשותכם

מסלול הריבית השונים ומצב השוק הנוכחי והעתידי

רמת הסיכון אותה אתם מעוניינים לקחת על עצמכם (ריבית גבוהה יותר בדרך כלל תהיה חשופה פחות לשינויים)

אורך חיי המשכנתא ומספר השנים בהן אתם רוצים "לחסל" אותה

מגבלות שונות של בנק ישראל המשתנות מעת לעת

בסופה של התאמת המשכנתא באופן פרטני אליכם, תוכלו לדעת מהו ההחזר החודשי ההתחלתי וההחזר הצפוי בהמשך חיי המשכנתא. באופן זו תוכלו לתכנן בקלות ייתרה את כלכלת המשפחה ולהיות מוכנים באופן טוב יותר לעתיד גם במצב של חוסר וודאות.

מלבד זאת, היום עולה המודעות גם לביצוע של מיחזור משכנתא, תהליך במהלכו "ממחזרים" משכנתא קיימת שאינה מתאימה לצרכים שלכם כיום במשכנתא חדשה ואטרקטיבית יותר. חשוב לציין שהתהליך עשוי להיות כרוך בעמלות גבוהות מצד הבנקים, ולכן יש לבדוק את הכדאיות שלו מראש.

לקבלת פרטים נוספים אודות היחס המקצועי והאישי אותו אנחנו מעניקים, תוכלו להיכנס לדף יועצי המשכנתאות שלנו ולהתרשם מהשירותים אותם אנו מציעים.

מעוניינים בייעוץ משכנתא אישי בבחירת מסלול משכנתא? צרו קשר איתנו במספר 073-7294778

או מלאו את הטופס מטה ונחזור אליכם בהקדם!

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

#

לקביעת פגישת התכנות כלכלית

מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
0737294778
phone
#
0737294778