מה כולל תהליך ייעוץ משכנתא?

Share Button

יועץ משכנתא שנלחם בשבילך – ליווי צמוד וחסכון ענק

לקיחת משכנתא היא עסקה משמעותית לכל דבר המלווה לרוב במיתוסים וחששות אשר אופפים את התהליך באופן טבעי.

לכן, דקה לפני שצוללים לתוכה חשוב להתחיל ברגל ימין ולקבל סיוע מאנשי מקצוע הבקיאים בתהליך.

חברת וידר משכנתאות מציעה ללקוחותיה שירות של ליווי וייעוץ לבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם, החל מהכרת אופי המשפחה דרך בחינת מסלולי המשכנתא הקיימים בשוק וכלה בבחירת משכנתא המותאמת עבורכם באופן אישי. השלבים הללו יאפשרו לכם להפיג את החששות ולבחור משכנתא שתלווה אתכם בפריסה בצורה נוחה יותר לשנים הבאות.

ייעוץ משכנתא – הכירו את תהליכי העבודה שלנו:

נעים להכיר – יועץ משכנתאות אישי מטעם החברה ייפגש אתכם, יבחן את גובה ההלוואה שאתם זקוקים לה ויעיין במסמכים הרלוונטיים לתהליך, כגון: דפי עו"ש (עובר ושב), תלושי משכורת ומסמכים נוספים. בתהליך זה נבחן את האפשרויות העומדות בפניכם.

תכנון פיננסי ואיסוף נתונים –  יועץ משכנתאות יעזור לכם גם לבחון את המסלולים המתאימים ביותר לכם אישית מול מספר בנקים למשכנתאות, וננהל בשמכם משא ומתן מקיף להשגת תנאי המשכנתא הטובים ביותר לאורח חייכם, עם אופק הסתכלות על העתיד (הרחבת המשפחה והוצאות עתידיות).

בחירת תמהיל משכנתא מותאם אישית – לאחר בחינת הממצאים, יועץ משכנתא ישיג עבורכם את התמהיל האופטימלי לכם שייבנה על סמך יכולת ההחזר שלכם, המסלול הזול ביותר שבנמצא, וזאת לאחר ביצוע השוואות מקיפות בין המסלולים והריביות בין הבנקים למשכנתאות.

השלב הסופי – מזל טוב! עליכם לגשת ולחתום על המסמכים בבנק עצמו.

למה ייעוץ משכנתאות דווקא אצלנו?

חיסכון כספי עצום – יועצי המשכנתאות בחברתנו מציעים ניסיון רב בתחום ייעוץ משכנתאות ויידעו לחסוך עבורכם אלפי שקלים באמצעות בחירה נכונה של תמהיל המשכנתא.

גוף חיצוני אובייקטיבי – יועצי משכנתאות שייצגו אתכם באובייקטיביות מול הבנק ללא כל אינטרס, בניגוד ליועצים מטעם הבנק.

התאמה לצרכים של הלקוח – יועץ משכנתא מקצועי יתאים בעבורכם את המשכנתא בהתאם לצרכים הייחודים שלכם.

החלטתם שאתם כן צריכים יועץ משכנתאות שיעזור לכם להוזיל משמעותית את המשכנתא ולחסוך עשרות אלפי שקלים? כבר מעל 3,000 לקוחת נטלו משכנתאות דרך החברה ונהנים מתנאים המותאמים להם באופן אישי. אם גם אתם מעוניינים לחסוך בזמן, אנרגיות ולא מעט כסף – מקומכם אתנו!

התקשרו או השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם לתיאום פגישת התכנות כלכלית ללא עלות!

#

לקביעת פגישת התכנות כלכלית

מלאו טופס כאן או התקשרו 073-7294778
תפריט נגישות
#