אודות וידר משכנתאות

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

וידר משכנתאות מתמחה בייעוץ אישי למשכנתאות מזה שנים רבות. היתרון הגדול שלנו טמון בידע המקצועי הרב של יועצי המשכנתאות ובניסיון המעשי שנרכש בטיפול בלוקחי משכנתא חדשה ובממחזרי משכנתא קיימת. כל יועצי המשכנתא בוידר משכנתאות עברו הכשרה מיוחדת וחלקם בוגרי קורס יועצי משכנתאות של וידר משכנתאות.

אנו בעלי ניסיון רב בעבודה מול המערכת הבנקאית בישראל ומול משפחות , יחידים וקבוצות רכישה. עם זאת, אנחנו תמיד רואים לנגד עינינו את טובת הלקוח וטובתו בלבד, ואיננו בעלי העדפה לבנק כזו או אחר.

תחום המשכנתאות הינו תחום רחב ומורכב ,וללא הבנה וידע בתחום קשה מאוד להבין ולבחור את המסלולים המוצעים בבנקים השונים, הריביות והתנאים. למשל, לא מספיק להשוות רק בין מסלול אחד של משכנתאות, אלא יש לבחון מספר מסלולים ולהצליב את הנתונים מכמה שיותר בנקים על מנת למצוא את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר.

יועץ משכנתא מומחה לקבלת המשכנתא הטובה ביותר!

צריכים יועץ משכנתא מומחה? וידר משכנתאות מהווה עבור לוקח המשכנתא כלי יעוץ אישי ואובייקטיבי. הייעוץ הינו בלתי תלוי בגורם פיננסי זה או אחר, ומטרתנו היא לאפשר לכם לקחת את המשכנתא הטובה והזולה ביותר בעבורכם.

בהיותנו יועצי משכנתאות פרטיים ואובייקטיביים , ויחד עם ההכרות רבת השנים עם המערכת הבנקאית, אנו יכולים לעשות עבורך את העבודה טוב יותר מכל חברת ייעוץ אחרת למשכנתאות. מאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר ישמחו להמליץ אודות השירות המצוין והאדיב שקיבלנו מאיתנו.

לסיכומו של דבר : יש בידינו את הכלים לחישוב כדאיות העסקה, בחירת מסלולי המשכנתא, סוג וגובה הריבית וקביעת התשלום החודשי הטובים ביותר. מעבר לכך, אנו מנהלים עבורכם משא ומתן מול המערכת הבנקאית ומשיגים עבורכם את המשכנתא הזולה ביותר. כך אתם יכולים לחסוך לא רק עשרות אלפי שקלים לעומת לקיחת משכנתא באופן עצמאי (בממוצע כ – 70,000 ש"ח), אלא גם לא מעט זמן.

פעילותינו מתמקדת בקבוצות הבאות :

1) קבוצות רכישה
2) זוגות ומשפחות
3) יחידים
4) הרחבות בנייה
5) פרויקטים
6) שיפוצים
7) מיחזורי משכנתא
8) הלוואות לכל מטרה
9) הלוואות גישור

בהחלטה חשובה כמו משכנתא כדאי לפנות למומחים של וידר משכנתאות! 

רוצים לקבל את המשכנתא הטובה ביותר? התקשרו:073-7294778 או מלא את הטופס מטה.

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

#

לקביעת פגישת התכנות כלכלית

מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
0737294778
phone
#
0737294778