אודות וידר משכנתאות

מי אנחנו?

וידר משכנתאות הינה חברה המובילה בתחומי ייעוץ ללקיחת משכנתא, מחזור משכנתא, ליווי קבוצות רכישה וקורסים ליועצי משכנתאות. החברה נושאת בגאווה את תו אמון הציבור ומבטיחה לכלל לקוחותיה ליווי יעיל בתהליך לקיחת משכנתא לצד מקצועיות בלתי מפשרת.

החברה הוקמה בשנת 2008 על ידי מאיר וידר במטרה לאפשר לנוטלי משכנתאות לקבל ייעוץ אובייקטיבי בניגוד לבנקים, תוך שמירה על אינטרס הלקוח והתאמת תמהיל המשכנתא עבורו באופן אישי. מאיר וידר מייסד החברה, מביא עמו ניסיון של למעלה מעשור בתחום, החל את דרכו כיועץ משכנתאות בבנק מוביל בארץ וגילה כי קהל נוטלי המשכנתאות זקוקים לסטנדרט אחר, אישי יותר.

החברה ליוותה עד כה למעלה מ -4,000  משפחות מרוצות וממליצות ועובדת בשיתוף פעולה עם חברות ותאגידים כדוגמת קרנות השוטרים, הסתדרות המורים, ההסתדרות הרפואית, אינטל, IBM וחברות נוספות. כלל יועצי המשכנתאות המלווים את לקוחות החברה מכירים היטב את המערכת הבנקאית ועברו הכשרה מקצועית, כאשר  חלקם בוגרי קורס יועצי משכנתאות המועבר על ידי החברה. הצוות רואה לנגד עיניו את טובת הלקוח והאפשרות לחסוך עבורו כמה שיותר כסף בתהליך.

החזון ואבני היסוד שלנו

החזון

להוביל את לקוחותיה לביטחון כלכלי, תוך ניצול מקסימלי של ההשקעות הקיימות במינימום זמן ובראיה כוללת של התמונה המלאה. כלל השירותים ניתנים בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך, הגינות ויושרה וזמינות מלאה עבור כל לקוח במטרה ליהנות מעתיד כלכלי טוב יותר.

שירותי החברה מתבססים על אבני יסוד עיקריות המלוות את לקוחות החברה בכל עסקה:

שקיפות מלאה – צוות החברה יחשוף את כל המידע הקיים אודות העסקה בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך, תוך קבלת המידע העדכני בכל הקשור לטיפול בתיק המשכנתאות.

מקצועיות ומקצוענות – צוות החברה פועל ללא לאות על מנת להתאים עבור כל לקוח את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורו, תוך הסתכלות על התמונה המלאה.

מחויבות ואחריות – אנו מתחייבים להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח במינימום עלויות, מינימום זמן ומינימום בירוקרטיה מול המערכת הבנקאית.

הגינות ויושרה – תהליך הליווי נעשה בצורה הוגנת וישרה, הכוללת פריסה של מרב האפשרויות הקיימות במטרה לבחור את הטובה ביותר.

פעילותינו מתמקדת בקבוצות הבאות

קבוצות רכישה
זוגות ומשפחות
יחידים
הרחבת בנייה
פרויקטים
שיפוצים
מיחזורי משכנתא
הלוואות לכל מטרה
הלוואות גישור

שיחת ייעוץ חינם עם אחד המומחים שלנו יכולה לחסוך לך מעל 70,000 ש"ח. השאירו פרטים ונחזור אליכם

רוצים לקבל את המשכנתא הטובה ביותר? התקשרו: 073-7294778 או מלא את הטופס מטה

    phone
    #
    0737294778