תוכן עניינים

כיצד לבחור חברת ייעוץ משכנתאות

 בשנים האחרונות מספר יועצי המשכנתאות רק עולה בהדרגה

על פי נתונים, ניתן לראות כי בשנים האחרונות מספר יועצי המשכנתאות עלה בהדרגה וגם מספר האנשים הבוחרים להתייעץ עימם.  ניתן לראות את השינוי החל בתפיסה של רוכשי הדירות בארץ אשר בא לידי ביטוי בהתייעצות עם מומחים אשר יהיה ביכולתם לייצג את הרצונות שלהם וכן לדבר במונחים של הבנק.

באמצעות משכנתא ניתן לרכוש את הדירה למרות שאין ברשותכם את הסכום המלא לרכישת הדירה.

משכנתא נחשבת לאחת ההלוואות הגדולות ביותר- סכום הנע בין מאות ואלפי שקלים כאשר הלווים צריכים להחזיר את הסכום לבנק וכן את הריבית.  כיום ישנם יועצי משכנתא רבים והבחירה אינה פשוטה ולכן עליכם לא להקל ראש אלא לבחון היטב את אנשי המקצוע השונים במטרה לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר למשימה. כך לדוגמא, בחנו את הידע העומד לרשותו, בחנו את התעודות שלו- האם רכש השכלה במקום מוכר או שמא רכש השכלה במקום קצת פחות מוכר.

כיצד לבחור חברת ייעוץ משכנתאות
כיצד לבחור חברת ייעוץ משכנתאות

 חשיבותו של יועץ משכנתאות פרטי

עד כאן הכל טוב ויפה, אבל מה קורה כאשר מי שאינו עוסק בתחום לא ממש בקיא במונחים השונים? במקרה הזה הוא צריך להסתייע בשירותיו של בעל מקצוע בתחום כגון יועץ משכנתאות. ביכולתו של היועץ להתמקח עם הבנקאי וכן להגיע לתוצאה הטובה ביותר במסגרת העסקה.  מדובר באיש מקצוע אשר אינו תלוי בבנק או בגורמים אחרים המעניקים את המשכנתא. אם תרצו, מדובר במומחה אובייקטיבי המנהל את העניינים שלכם מול הבנק בצורה הטובה ביותר ומעניק לכם מגוון שירותים כגון ניהול תמהיל נכון של משכנתא וכן בכל הקשור לעסקאות נדלן שונות. על מנת למצוא את היועץ המשתלם ביותר עבורכם הדבר הנכון לעשות הוא סקר מקיף בין קהל הלקוחות שלו וכך תהיה לכם האפשרות לקבל מידע רב אודות האיש

יתרה מכך,  תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט שלו המהווה את כרטיס הביקור שלו במטרה לקבל ידע רב אודותיו. שימו לב כי אם לא תבצעו תחקיר מקיף, אתם עשויים לבחור באיש מקצוע לא מתאים עבורכם, דבר אשר ישפיע על כל העתיד שלכם ולכן ההמלצה היא לברר כמה שיותר פרטים על יועץ המשכנתאות על מנת שיהיה לכם את כל המידע.

ייעוץ  בנושא משכנאות לפרויקטים חדשים של פינוי בינוי

אם כן, יועץ משכנתאות מסייע גם בפרוייקטים של  בנייה כגון פינוי בינוי באמצעות הידע הרב אשר עומד לרשותו.  ביכולתו להבין את ההון העצמי שלכם,  להבין את היכולות הכלכליות שלכם ולדעת מהן התקציב לדירה עבורכם.  הוא מתכנן את המשכנתא בהתאם לנתונים הפיננסים השונים ובונה תמהיל משכנתא בהתאם לצרכים שלכם.  מטרתו הנוספת היא להשיג ריביות במחיר משתלם מהבנק וכך הוא משיג עבורכם משכנתא מהירה וזולה.  היוועצות עם גורם מקצועי תסייע לכם להיכנס לפרוייקט בראש שקט.

אולי יעניין אתכם גם?

 

מאמרים נוספים בנושא
משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה

כל מה שרציתם לדעת על משכנתא הפוכה – ומדוע היא הפתרון האידיאלי לימי הפנסיה יצאתם לפנסיה ואתם רוצים לשמור על רמת חיים טובה, או להתחיל

המשך קריאה

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!