יעוץ לפני לקיחת משכנתא – למה זה חשוב?

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  במציאות של המדינה שלנו, מרביתנו חייבים להיעזר בבנקים ולקחת משכנתא. המשכנתא עוזרת לנו להגיע לחלום הנכסף – להיות בעלי דירה. הלוואת המשכנתא שניקח תהיה בהתאם למחיר הדירה שנרצה לרכוש. במידה ויש לנו הון משלנו ויש גם עזרה מקרובי משפחה וההורים, אז נוכל לקחת הלוואת משכנתא קטנה יותר. למעשה לקיחת משכנתא היא אחד הצעדים המשמעותיים ביותר הקשורים לכסף שנעשה במהלך החיים שלנו. על כן, לפני הכול, כדאי ורצוי להתייעץ עם אנשים מומחים בתחום וזאת על מנת למנוע טעויות שעשויות לעלות הרבה כסף.

  למה צריך לקחת ייעוץ?

  כאשר אתם מחליטים לקחת משכנתא, מדובר על תהליך שמשפיע על כלל המשפחה שלכם. יכול להיות שכרגע אתם רק שניים ואין לכם הוצאות נוספות אבל ברגע שתחליטו להרחיב את המשפחה, יהיו הוצאות נוספות. גובה החזר המשכנתא צריך להיות כזה שתוכלו לעמוד בו בהצלחה מדי חודש. תקופת ההחזר יכולה להתארך ולהגיע ליותר מ-20 שנים. לכן על מנת לדעת בוודאות מהו ההחזר המומלץ עבורכם ועבור תכנית המשכנתא שאתם לוקחים, יש להתייעץ עם רואי חשבון, יועצי משכנתאות ומתווכים.

  רבים מהאנשים פונים למומחה משכנתאות שיעזור להם בכל התהליך. מומחה כזה ילווה אותם מתחילת התהליך ועד סופו. מדובר על איש מקצוע שיש לו המון ניסיון בתחום והוא ייתן את העצות הכי טובות לגבי המשכנתא המומלצת. כמו כן, בתחום המשכנתאות, קיימים הרבה מאוד מושגים שמרביתנו לא ממש מבינים כמו, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, חוב פיגורים, הלוואת גרייס, משכנתא הפוכה, גרירת משכנתא ועוד. כאשר יש איש מקצוע שמבין בתחום, המושגים הללו הופכים להיות הרבה יותר פשוטים ובעיקר מובנים.

  רוצים לקבל הצעה למשכנתא? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם   מי יכול להעניק שירות של ייעוץ משכנתאות?

   למעשה, כל מי שעבר קורס משכנתאות, יכול לתת ייעוץ בתחום זה. בתוך הקבוצה הזאת של אלו שעברו את הקורס יכולים להיות אנשי מקצוע כמו, עובדי בנקים, מתווכים, כלכלנים, רואי חשבון וכמובן יועצי משכנתאות מוסמכים. כמובן שההמלצה היא לבחור ביועץ שיש לו ניסיון וייצג לקוחות בתהליך קבלת המשכנתא. חשוב מאוד לבחור גם במישהו מקצועי שיכול להשיג לכם תנאים טובים להלוואת המשכנתא ואחד כזה שידע לנהל כמו שצריך את כל התהליך מתחילתו עד סופו. זה הזמן גם לומר שלפני שאתם בוחרים לעבוד עם יועץ כזה, יש לבדוק עליו המלצות. אפשר אפילו לבקש לדבר עם לקוחות של וכך להעריך את המקצועיות שלו.

   מה כולל בתוכו שירות ייעוץ משכנתאות?

   בחרתם לקחת שירות ייעוץ משכנתאות? אתם תקבלו:

   • חיסכון משמעותי בתהליך המשכנתא. חיסכון שמתבטא בעשרות אלפי שקלים בעלות המשכנתא.
   • הסבר מפורט ופשוט על כל המשמעויות של כל השלבים בתהליך של לקיחת משכנתא.
   • בניית משכנתא יציבה, שתיתן לכם ובעיקר למשפחה שלכם את השלווה לה אתם זכאים.
   • ניהול תהליך משא ומתן מקצועי אל מול נציגי הבנקים השונים.
   • חיסכון בימי עבודה, שכן תהיה התנהלות מקצועית של נציגי ייעוץ המשכנתאות מול כלל הבנקים (במקום שאתם תעשו את התהליך ותפסידו ימי עבודה על חשבונכם).
   • ליווי נציגי ייעוץ המשכנתאות בעת חתימת חוזה המשכנתא, על מנת לוודא שהכל מתנהל כשורה.

   שורה תחתונה

   גם אם בחרתם להיעזר באנשי המקצוע שהוזכרו לעיל, עדיין יש להפגין את מלוא הערנות כאשר נכנסים לתהליך של לקיחת משכנתא. אל תסמכו בעיניים עצומות על אף איש מקצוע. תהיו גם אתם מעורבים ופעילים בתהליך, כמה שרק אפשר. מדובר בכל זאת על סכום כסף שנאמד בכמה מאות אלפי שקלים ועל כן חשוב מאוד לבדוק שהתהליך מתנהל בצורה תקינה, להבין את המושגים השונים ולפעול בהתאם.

   אולי יעניין אותך גם:

    תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

    #

    לקביעת פגישת התכנות כלכלית

    מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
    0737294778
    phone
    #
    0737294778