ייעוץ למחזור משכנתאות

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  ירידת הריבית וכדאיות מחזור משכנתא צצה פתאום בעקבות המשבר אשר פקד את ארה"ב בשנת 2008 וכן העלייה התלולה במחירי הדיור בישראל בין השנים 2007-2010, כמו גם ירידת ריבית בנק ישראל אל מתחת לאחוז אחד במהלך השנים 2012-2013 . עקב כך, הבנקים למשכנתאות יצאו במבצעים חסרי תקדים אשר הוזילו בצורה משמעותית את עלות הגיוס שלהם וכן את המחיר הסופי שהלקוח משלם.

  מחזור משכנתא הפך להיות סוג של טרנד בעולם המשכנתאות:  פעולה כל כך פשוטה המשולבת עם סקרי בנקים מקיפים השוואתיים שבוצעו על ידי יועצי משכנתאות עצמאיים, חסכו לישראלים עשרות אלפי שקלים בשנים האחרונות. החיסכון רק הלך וגדל עקב ריבוי מסלולים ופתיחת מסלולים חדשים ואטרקטיביים במיוחד בשוק המשכנתאות.

  קראו כאן עוד מידע על מהו מחזור משכנתא?

   הוזלת הריביות וריבוי המסלולים אפשרו לנוטלי המשכנתאות הוותיקים אשר לקחו משכנתאות בריבית קבועה צמודה למדד לחסוך עשרות אלפי שקלים במשכנתא וכן לבנות את סדרי העדיפויות שלהם וכן את יכולת ההחזר שלהם בצורה אשר מתאימה לאותו רגע נתון. כמו כן, לאור ירידת הריביות בשוק המשכנתאות, נגיד בנק ישראל דאשתקד,  מר סטנלי פישר, שלח בסוף 2012 הוראה לבנקים אשר יגבילו את המשכנתאות אשר עומדות על מעל 60% אחוז מימון על מנת שלא תיווצר בועת נדל"ן במדינת ישראל.

   עם כל זאת, יש לסייג ולהבהיר כי הריביות הנמוכות במשק לא דווקא מיטיבות עם נוטלי משכנתאות חדשים, וזאת בגלל עליית מחירי הדיור והעובדה כי רבים לוקחים משכנתאות בהיקפים הנושאים למילון ש"ח, ולכן כל שינוי בריבית או בסטטאטוס התעסוקתי שלהם, עלול להפוך את המשכנתא הקלילהה לכאורה לעול כבד.

  סיבות נוספות למחזור משכנתא

  יש לציין שמחזור משכנתא לא נובע רק מירידת ריבית אלא גם מאי אפשרות לשלם את המשכנתא באופן סדיר על פני התקופה וכך נוצר צורך לפרוס אותה מחדש, בדרך כלל על פני תקופה ארוכה יותר. מחזור משכנתא ניתן גם לבצע לא רק על מנת להאריך תקופה אלא גם על מנת לקצר את תקופת המשכנתא וכן לחסוך עלויות בביצוע של קיצור תקופה (ככל שהתקופה ארוכה יותר, כך הבנק בדרך כלל גובה ריבית גבוהה יותר. מלבד זאת, הקרן עצמה חשופה לשינויים ארוכי טווח במדד במשכנתאות צמודות).
  כאשר מבצעים קיצור תקופה ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים של תשלומים לבנק.

  ייעוץ אישי ללקיחת משכנתא

  ייעוץ אישי הוא חשוב ביותר על מנת לא לטבוע בעולם המשכנתאות, אין זה משנה אם מדובר בלקיחת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא קיימת. בכל מקרה, יועץ משכנתאות מומחה יבנה בעבורכם משכנתא התפורה לפי מידתכם.

   

  צרו קשר עוד היום לקבלת המשכנתא המתאימה ביותר והזולה ביותר. מלאו טופס או התקשרו 073-7294778

  אולי יעניין אותך גם:

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778