לוגו וידר

תוכן עניינים

החברה לייעוץ משכנתאות

החברה לייעוץ משכנתאות מספקת בעבור רוכשי דירות את המשכנתא הזולה ביותר. בנקים שונים אשר מובילים את השוק הפיננסי בישראל, מציעים ללקוחותיהם מסלולי משכנתא שונים אשר הלווים יכולים לבחור בעת לקיחת משכנתא.

בישראל ישנם 32 סוגי משכנתאות שונים אשר חלקם צמודים למדד וחלקם לא צמודים ויכולים להשתנות על פי שינויי הריבית. לכל בנק יש את מסלולי המשכנתא המיוחדים לו ואת לוחות הסילוקין אשר הבנק מציע.

בחירת מסלול משכנתא אופטימלי

לכל אדם אשר לוקח משכנתא, כדאי לבדוק לעומק את המסלולים השונים ולהשתמש בשירותיה של החברה לייעוץ משכנתאות אשר מתאימה את המשכנתא בהתאם לנתונים פיננסים של הלווים.

כאשר בוחרים סוג מסוים של מסלול, יש לקחת בחשבון לא רק את גובה הריבית אלא, את סוג ההצמדה ושינוי הריבית לאורך התקופה. בהתאמת משכנתא נכונה, הצפי לכספים עתידיים הינו אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירת סוג מסלול המשכנתא.

מלבד המסלולים השונים שקיימים היום בשוק המשכנתאות בישראל, ישנם גם לוחות סילוקין שונות אשר מחשבים את התשלום החודשי בגין פריסת ההלוואה לאורך התקופה. החישוב נעשה על ידי חילוק של המשכנתא ותשלום שותף של קרן וריבית.

במידה והמדד עולה, גם יתרת החוב יכולה לעלות, בהתאם ליתרת הקרן לסילוק ולעליית המדד ברגע פרסום המדד ב- 15 לחודש על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

החברה לייעוץ משכנתאות
החברה לייעוץ משכנתאות

חברה לייעוץ משכנתאות – תטפל בבירוקרטיה עבורך !

החברה לייעוץ משכנתאות – וידר משכנתאות, מספקת בעבור לקוחותיה בניית מסלולי המשכנתא המתאימים ביותר לצרכי הלקוח, טיפול מול הבנקים למשכנתאות, מכרז משכנתאות מרוכז בין הבנקים השונים, טיפול בבירוקרטיה מול הבנקים למשכנתאות, ניהול של משא ומתן על גובה הריבית, השגת תנאי המשכנתא הזולים ביותר, הגעה לחתימת החוזה עם הלווים, טיפול בבירוקרטיה מול הרשויות השונות וכן זירוז קבלת המימון.

בלקיחת משכנתא, שזוהי אחת העסקאות הגדולות ביותר שאדם עושה בחייו, חשוב לקחת איש מקצוע שהוא גם יועץ משכנתאות אשר מכיר את ההתנהלות מול המערכת הבנקאית ויודע להתאים את הצרכים של הלווה בהתאם למסלולי המשכנתא השונים בשוק וכן להוזיל עלויות.

כל 0.1% בסך המשכנתא על סכום של 500,000 ¤ , יבוא לידי ביטוי בחיסכון של כ- 12,000 ¤ !!!

חלוקה נכונה של המשכנתא, יכולה לחסוך הרבה מאוד תשלומים עתידים וכן תכנון נכון של הכספים העתידיים המיועדים לטובת ההלוואה, יכולים לחסוך כסף נוסף אשר ניתן להשתמש בו לצריכה של מוצרי היסוד כמו: גנים, חיסכון לילדים, קניית רכב, חיסכון לפנסיה, השקעות בנדל"ן וכו'.

לאחר בחירת המסלולים השונים, יש לבחור את לוח הסילוקין איתו תשלמו את המשכנתא.

בשוק המשכנתאות בישראל ישנם חמישה לוחות סילוקין שונות:

לוח שפיצר, קרן שווה, גרייס חלקי, גרייס מלא, בלון.

בחירת לוח סילוקין, הוא אחד מבין הגורמים החשובים בשירותיה של החברה לייעוץ משכנתאות, שכן היא בונה את תשלומי המשכנתא אשר נפרסים לאורך חיי ההלוואה.

ליצירת קשר עם החברה לייעוץ משכנתאות חייגו 073-7294778 או מלאו את הטופס מטה.

 

אולי יעניין אותך גם:

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן