לוגו וידר

תוכן עניינים

חברת ייעוץ משכנתאות

אם יש מונח אחד ברור אשר ניתן להגדיר בו את תהליך לקיחת הלוואת משכנתא הינו המונח  "מתיש". אחד המטרדים המשמעותיים והמתישים ביותר בעת לקיחת הלוואת משכנתא הינו הסיור הממושך בין הבנקים השונים וביצוע משא ומתן מולם על גובה הריביות בכל תקופת המשכנתא. הדבר מתיש במיוחד כאשר מבקש הלוואת המשכנתא הינו חסר ידע בתחום ומתקשה בביצוע תהליך המשא ומתן. נשאלת השאלה: האם קיימת דרך לקיצור התהליך המתיש הזה ? והתשובה לכך היא: מכרז ריביות משכנתא.

כיצד מתחילים תהליך הגשת מכרז ריביות משכנתא ?

על מנת להתחיל בהגשת המכרז עליכם לפנות ליועץ מקצועי למשכנתאות. השלב הראשון בכל תהליך לקיחת הלוואת משכנתא הינו ניתוח הנתונים הפיננסיים שלכם וכך גם אם ברצונכם לבחור בנק בשיטת המכרז. אותו יועץ מקצועי למשכנתאות יבצע ניתוח של מצבכם הפיננסי ושקלול עם נתוני גובה ההלוואה הנדרשת, מספר השנים הרצוי ועוד. רק לאחר ניתוח זה משלב שתבחרו את גובה ההלוואה ומספר השנים הרצוי ניתן יהיה להתקדם לשלב הגשת המכרז.

מהו מכרז ריביות משכנתא וכיצד הוא מתבצע בפועל ?

מכרז ריביות משכנתא הינו תהליך בו יועץ המשכנתאות המקצועי פונה למספר בנקים עם הנתונים אותם הוא ניתח ומבקש מהם הצעות מחיר לתוכנית הלוואת משכנתא. באופן עקרוני, הבנק אשר מגיש את הריבית הנמוכה ביותר- זוכה בלקוח.

חברת ייעוץ משכנתאות
חברת ייעוץ משכנתאות

האם קיים חיסרון בהגשת מכרז ריביות משכנתא ?

אין ספק שיתרונו המרכזי של המכרז הוא ברור והוא מקל על "מלחמת ההתשה" מול הבנקים השונים אשר יכולה להימשך חודשים. החיסרון נובע בדיוק מאותה סיבה. ככל שמשא ומתן ארוך ועיקש יותר כך ניתן להפיק תוצאות טובות יותר ולהפחית את גובה הריבית. ברגע שמוגש מכרז אין מקום למשא ומתן נוסף וההצעה הטובה ביותר זוכה כמו שהיא.  

האם זה אומר שהתוצאות שתקבלו במכרז ריביות למשכנתא תהיינה בינוניות תמיד ?

התשובה הינה ברורה: ממש לא ! כיצד ניתן לוודא שאמנם אתם נגשים למכרז ריביות משכנתא זריז וגם מקבלים תנאים טובים ? חד משמעית, עליכם לאתר יועץ משכנתאות מיומן, מנוסה ומקצועי אשר מכיר את כל הבנקים, התכניות, השיטות והטריקים הקטנים. יועץ משכנתאות מקצועי אשר יודע מראש אילו בנקים זולים יותר ומומלץ לפנות אליהם על פי הנתונים שלכם. אם תעשו אתם את התמהיל של בחירת יועץ משכנתאות מנוסה והגון וביצוע מכרז ריביות משכנתא- רוב הסיכויים שתזכו בדילוג על התהליך המתיש של איתור בנק ומשא ומתן ואף תקבלו הלוואת משכנתא בתנאים מצוינים.

וכעצה חשובה מאד לסיום: אם אתם מחליטים לגשת למכרז ריביות משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי מומלץ להשקיע מעט מאמץ באיתור איש המקצוע הנכון. בחירה ביועץ משכנתאות אשר איננו מקצועי ומנוסה עלולה לגרום לביצוע הגשת מכרז באופן שאינו חכם ומוצלח ולספק תוצאות בינוניות בלבד.

 

אולי יעניין אותך גם:

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן