חדשות משכנתא – חודשי יוני

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  למרות המחאה החברתית של הקיץ הקודם והצפי למחאה חברתית נוספת בקיץ הזה, מחירי הדיור עדיין לא ירדו בצורה דרסטית. עם זאת, אין זה אומר שלקונים אין מה להרוויח, ונראה שבתקופה האחרונה הם הפכו למושא הרדיפה של הקבלנים ואפילו של הבנקים נותני המשכנתאות : במילים אחרות, הדירה אולי לא זולה יותר, אבל המימון שלה בהחלט כן.

  ייעוץ משכנתאות בחינם

  אחד מאותם הבונוסים אותם נותנים היזמים לרוכשי הדירות הוא ייעוץ משכנתאות בחינם, ובסך הכול, מכיוון שהם מביאים לחברות הייעוץ כמות גדולה של לקוחות, הם מקבלים הנחה משמעותית לעומת אדם שהיה רוצה לקבל ייעוץ פרטי. במקרה הזה, מטרת היזמים היא לרכך את הזעזוע הכרוך בנטילת הלוואה ארוכת טווח מהבנק.

  מבחן הסמכה ליועצי משכנתאות

  ואם הלקוח עדיין חושש מכך ששוק יועצי המשכנתאות הוא שוק של  כרישים ודגיגים, הרי שבשבוע שעבר ערכה לשכת יועצי המשכנתאות את מבחן הכניסה הראשון שלה. לפי יו"ר הלשכה, פרופ' יאיר זימון, המטרה היא לתת ללקוח מוצר אובייקטיבי ומקצועי אשר יהווה משקל נגד ליועצי המשכנתאות של הבנקים. ואם בבנקים עסקינן, קשה להתעלם מהפרסומות החדשות בטלווזיה שמנסות לשכנע את הציבור שיועצי המשכנתאות של הבנקים הם עדיין הטובים ביותר למרות שלבנק יש אינטרס ברור להציע ללקוח את המשכנתא שתניב לו (לבנק) רווח אופטימאלי…

  רוצים לקבל הצעה למשכנתא? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם   למידע אודות קורס יועצי משכנתאות לחץ

   בכל אופן, בעתיד מתכוונים בלשכה להעלות את הרף ולדרוש מן המועמדים סיום תואר ראשון ואף תקופת סטאז' של חצי שנה, כפי שמקובל במקצוע יועצי ההשקעות.

   האם השוק מתחיל להתאושש?

   לאחר שנראה היה שבחודש מרץ הביקוש לדירות הגיע לשפל, הנתונים שהתקבלו אודות חודש אפריל מהלמ"ס, מראים על עליה של 17% בכמות הדירות שנמכרו עם זאת, יש לזכור שעדיין מדובר בשוק תנודתי ושינוי של חודש אחד עדיין לא מבשר על מגמה ארוכת טווח. בנוסף, מספר הדירות הפנויות עדיין גבוה יחסית ולעומת אפריל 2011, הוא גדל ב – 35%, ולכן אפשר להסיק שהמגמה של הציבור הישראלי להמתין עם קניית הדירה, עדיין קיימת. גם מספר הדירות החדשות שנבנו כחלק מפעילות של קבוצות רכישה, ירד ב  – 20% לעומת התקופה המקבילה, וקל להבין למה קשה יותר לגייס "לקוחות" לקבוצות הללו.

    

   אולי יעניין אותך גם:

    תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

    #

    לקביעת פגישת התכנות כלכלית

    מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
    0737294778
    phone
    #
    0737294778