מבצע משכנתא בבנק הפועלים

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

בנק פועלים יצא במבצע ריבית מועדפת ללוקחי המשכנתאות

אצל רוב האנשים רכישת בית למגורים הינו צעד רב משמעות וקרוב לוודאי שזוהי עסקת הרכישה הגולה ביותר שאדם יעשה במהלך חייב. רכישת דירה היא עניין יקר ודורשת בדרך כלל סכומי כסף גדולים, שאינם מצויים אצל אדם ממוצע הרוכש דירה. בדיוק בשביל זה ישנה הלוואת המשכנתא.

בחירה של מסלולי המשכנתא היא לא דבר פשוט וכרוכה בהרבה מאוד חישובים, אבל לא צריך להירתע. בישראל מקובל לרכוש נכס באמצעות משכנתא , כשמאחורי פעולה זו יש הגיון כלכלי: במקום לשלם שכר דירה חודשי של אלפי שקלים, כדאי לקחת משכנתא מהבנק, לשלם מעט יותר ולרכוש דירה, שתהיה בשלמותה בבעלות הרוכש. במילים אחרות, שכר דירה הוא הוצאה, ורכישת דירה היא השקעה.

מידע על משכנתא לדירה שניה

רוצים לקבל הצעה למשכנתא? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדםהבנקים השונים למשכנתאות יוצאים מדי תקופה במבצעים ללוקחי המשכנתאות כמו לדוג':

בנק פועלים יצא במבצע ללוקחי המשכנתא ל-20 שנה בריבית אטרקטיבית של 2.81% במשתנה כל 10 שנים. הריבית נראית די טובה אולם חשוב לקחת בחשבון שלא מדובר רק בריבית אלא יש כמובן גם תוספת מדד על הריבית הזו. חשוב לציין שמדד המחירים לצרכן עולה בממוצע כ-2.5% בשנה ובשנת 2009 עלה המדד ב-3.9%. כשלוקחים ריבית שהינה משתנה כל 10 שנים יש לבדוק היטב האם מסלול זה מתאים לצרכים ולהכנסות של הלווה.

כאשר לוקחים ריבית שהנה צמודה למדד המחירים לצרכן חשוב לקחת בחשבון שעליית המדד מעלה את סך הקרן בגובה העלייה של המדד.

רבים מלוקחי המשכנתאות הצמידו את כספם בריבית קבועה או ריבית משתנה למדד המחירים לצרכן ובכך הקרן שלהם טפחה משנה לשנה וכיום רובם חייבים יותר.

לכן, כאשר לוקחים משכנתא כדאי להיוועץ יועץ משכנתאות חיצוני אובייקטיבי שיבנה לכם את המשכנתא הטובה ביותר בעבורכם ובכך תשלמו פחות.

 

אולי יעניין אותך גם:

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

#

לקביעת פגישת התכנות כלכלית

מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
0737294778
phone
#
0737294778