לוגו וידר

תוכן עניינים

איזה בנק נותן משכנתא הכי זולה?

משכנתא הכי זולה? קיימת חיה כזו? מרבית הישראלים עובדים מאות שעות עבור סכומים בני עשרות אלפי שקלים. אך החלטה אחת, המתקבלת ברגע (לאחר מחשבה, התלבטות והתייעצות מרובים), עשויה להכניס או לגרוע מכיסכם סכום דומה. אנו מדברים, כמובן, על נטילת משכנתא.

כאשר אתם עומדים בפני תחילת מסע המימון הבנקאי לרכישת הדירה שלכם, ניצבות בפניכם מספר שאלות: מה סכום המשכנתא שכדאי לכם לקחת? באילו מסלולי משכנתא מומלץ לבחור? וכמובן – איזה בנק יעניק לכם את התנאים הטובים ביותר עבור המשכנתא שלכם? או במילים אחרות: איזה בנק נותן משכנתא הכי זולה שאפשר? על שאלה זו ננסה לענות בשורות הקרובות.

משכנתא הכי זולה?

הבנה בסיסית – הלוואת משכנתא

חשוב להבין את הבסיס כבר מההתחלה: כשרוכשים מכונית או מזמינים חופשה, למשל, התנאים הכספיים זהים לכולם. אך במשכנתא לא כך הם פני הדברים, ובהחלט ניתן לומר שמה שיהיה מצוין עבור לקוח אחד, עלול להסתיים במפח נפש עבור חברו. כך שלמעשה, לא ניתן לענות באופן חד משמעי על שאלת הבנק הזול ביותר, מה שמחייב אתכם, או את יועץ המשכנתא שלכם, לכתת רגליים, לקבל הצעות מחיר, לנהל משא ומתן ולהשיג את המחיר הטוב ביותר. עבודה קשה, אבל משתלמת.

איזה בנק נותן משכנתא הכי זולה
איזה בנק נותן משכנתא הכי זולה

הבנקים והלוואות המשכנתא

שישה בנקים הפועלים בישראל מעניקים משכנתאות ללקוחותיהם וללקוחות הבנקים האחרים: מזרחיטפחות, הפועלים, לאומי, הבינלאומי, אגוד ודיסקונט. נאמר בפירוש: הפערים עשויים להיות משמעותיים במיוחד בין הצעות המשכנתא של הבנקים השונים. בדיקות שנעשו על משכנתא זהה גילו פערים שהגיעו לעד 1,000 ₪ בהחזר החודשי. ואנו ממש לא מדברים על דירת יוקרה ומשכנתא אסטרונומית. כמובן שייתכן מצב בו פעם אחת בנק מסוים יציע תנאים נוחים יותר, ובפעם אחרת בנק אחר. זאת ועוד, ייתכן שבנק מסוים יציע לכם הצעה שתהיה פחות טובה מזו של הבנקים האחרים, אך שינוי כלשהו בתמהיל מסלולי המשכנתא או בפרק זמן החזרי החוב, יהפוך את הצעת הבנק למיטבית עבורכם. זכרו שהצעות המשכנתא תלויות בשלל גורמים כגון ההכנסה שלכם, נכסים קיימים, חובות, מגבלות כלכליות ועוד. בשורה התחתונה, תבדקו, וכמו שצריך.

ייעוץ וליווי – בחירת משכנתא

חשוב להדגיש את הצורך בייעוץ וליווי מקצועי בתהליך נטילת המשכנתא. המחשבה שתוכלו לעשות סקר מחירים קצר בין הבנקים, משא ומתן חסר מיומנות, צבירת מידע שאמינותו לא ברורה מרחבי האינטרנט, וכך לבחור את הבנק ומסלול המשכנתא הנכון, הינה טעות יסודית שעלולה לעלות לכם ביוקר. גם התייעצות עם גורמים לא מוסמכים עלולה להוות עבורכם מכשול בדרך להשגת המשכנתא המיטבית. לכן, אל תהססו. שכרו את שירותיהם של יועצי משכנתא מנוסים ובקיאים (אל תיקחו כל אחד!) או חברות ייעוץ המכירות את שווקי המשכנתאות והבנקים על בוריין.

וזה בדיוק הזמן להכיר את "וידר משכנתאות", חברה המתמחה בבחירת משכנתא נכונה עבור כל לקוח באופן אישי. בעזרת צוות המומחים של החברה, תוכלו לקבל הצעות משכנתא מהבנקים השונים המותאמות לכם, וליהנות מהחזרים חודשיים נוחים בתנאים שלכם. "וידר משכנתאות" – לבחור בחיסכון.

אולי יעניין אותך גם:

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא
Coins 1523383 640
ריבית משכנתא ממוצעת 2017

זוכרים איך בגן הילדים לימדו אותנו איך בחיים, לפעמים, משהו קטן-קטן יכול להפוך למשהו גדול במיוחד? אז ברוכים הבאים לדוגמה החיה הממשית והמוחשית ביותר בה

המשך קריאה

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן