לוגו וידר

תוכן עניינים

ייעוץ משכנתא – מרוויחים טיפים לפני שמחליטים

ייעוץ משכנתא

אין עוררין על הקביעה לפיה רכישת דירה הינה ההחלטה הכלכלית הגדולה והחשובה מכולן. סכומי הכסף הגדולים גורמים לכך שכל החלטה עשויה להיות שווה הרבה מאוד כסף. מרבית אזרחי ישראל נעזרים בנטילת משכנתא לטובת הגשמת חלומם, ובדיוק בנקודה הזו נכנסים יועצי המשכנתא לתמונה.

עשרות אלפי ישראלים כבר הבינו מה טוב בשבילם – בנושא כה גדול כמו משכנתא, לא מסתמכים על האינטרנט, הספרים והדודה הבנקאית. את המשכנתא שלכם שמים בידיים של המומחים הגדולים ביותר של העניין.

רגע לפני שגם אתם מצטרפים למסע הממושך של החזרים, ריביות ולוחות סילוקין, ערכנו עבורכם מספר עצות קטנות וחשובות לניהול חכם של קביעת תמהיל ומאפייני המשכנתא. נדגיש פעם נוספת – העצה הטובה ביותר היא לא לעשות זאת באופן עצמאי או לסמוך על מנהל הבנק, שמחפש, באופן טבעי, את האינטרס שלו ולא את שלכם. פנו לייעוץ משכנתא מקצועי, מהימן ואיכותי, שצפוי לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

ייעוץ משכנתא - מרוויחים טיפים לפני שמחליטים
ייעוץ משכנתא – מרוויחים טיפים לפני שמחליטים

מה צריך לדעת לפני שלוקחים משכנתא?

לפני לקיחת משכנתא וקבלת יעוץ ראשוני, עליכם להשיב על שאלות שונות לגבי עצמכם והרוח הכלכלית הנושבת מכם. שאלו את עצמכם מה גובה השכר שלכם והאם הוא עתיד להשתנות? האם אתם עתידיים לקבל סכום כסף גבוה בטווח הזמן הנראה לעין? האם משרתכם בטוחה ויציבה? האם אתם מתכננים להרחיב את המשפחה? האם שמרתם סכום כסף בצד לעת צרה? האם תעמדו בשינויים בגובה ההחזר החודשי אם יגיעו? וכדומה.


לפני שאתם לוקחים משכנתא צרו איתנו קשר! – וידר משכנתאות

 

עיקרה של המשכנתא העתידית אותה אתם עומדת ליטול הוא, ללא ספק, גובה ההחזר החודשי אותו תשלמו. דווקא עניין זה, כביכול הברור והנהיר ביותר, גורם לרבים ליפול במעמסה המשכנתא בחלוף זמן מה מרגע לקיחתה. נכון, גובה ההחזר עשוי להשתנות במהלך שנות ההחזר (עניין שחשוב לקחת בחשבון), וגם גרף ההכנסות-הוצאות שלכם לבטח לא יישאר קבוע, אך קביעת גובה החזר נכונה, המבוססת על שיעור מוערך מהכנסתכם החודשית (ישנן מספר שיטות מקובלות לקביעה נכונה, עליהן ירחיב אתכם יועץ המשכנתא), הינה הבסיס האיתן לשקט נפשי והיעדר תסבוכות כלכליות עתידיות.

משכנתא בהתאמה אישית

אלמנט מרכזי נוסף במשכנתא נכונה היא יצירת תמהיל החזרים המתאים לכם בהתאם למאפיינים שונים. לפיכך, כל ייעוץ אינטרנט כללי, כל עצה אובייקטיבית שכביכול מתאימה לכולם, אינם אלא בגדר חיזיון תעתועים. כדי לדעת מה טוב בשבילכם, צריך להכיר אתכם. לדעת מי אתם, במה אתם עוסקים, מה אתם מתכננים לעתיד הקרוב והרחוק. לצאת מנקודת הנחה שבחירה בתמהיל משכנתא הלוקחת קצת מכל דבר תטיב אתכם במאת האחוזים, הינה אשליה של ממש. כי מה שטוב למשפחה בעלת חמש נפשות ו-20 אלף ₪ הכנסה חודשית, לא רלוונטי לזוג פלוס תינוק המביא לביתו מדי חודש 12,000 שקלים בלבד. זכרו – תמהיל חכם ואישי.

לסיום, כל נושא הריביות. גם כאן יועץ משכנתאות הוא איש המפתח, ורק הוא יצליח להשיג עבורכם את הריבית הטובה ביותר מהבנק (ולא משנה כמה יכולת ניהול המו"מ שלכם טובה). המסקנה, אפוא, ברורה: משכנתאות לא לוקחים לבד. בהצלחה!

 

אולי יעניין אותך גם:

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן