לוגו וידר

תוכן עניינים

משכנתא ותזרים מזומנים

משכנתא היא אחת ההלוואות הכי גדולות ומשמעותיות, שסביר להניח שנבחר לקחת, במהלך החיים שלנו. למעשה, בזכות המשכנתא, אנו יכולים להגשים את החלום – להיות בעלי נכס. מה שכן, יש לשים לב שאם נכנסים כבר לתהליך כזה, מדובר על תהליך מורכב שצריך לדעת גם איך לבצע אותו בצורה הכי נכונה וטובה עבורנו. שכן לא נרצה להתחייב על הלוואה כל כך גדולה מבלי לדעת שנוכל להחזיר אותה ללא בעיות.

ליווי מקצוע של יועץ משכנתאות

ההמלצה הכי טובה היא לא לסמוך על יועצי המשכנתאות בבנק. הם יציעו לכם משכנתא בתנאים מסוימים שסביר להניח שיתאימו יותר להם ולא לכם. שנית, יכול להיות שגם לא תקבלו את כל התנאים האופטימליים של ההלוואה ובכלל, זה הרי ברור שאותם יועצים, יעדיפו לשרת את האינטרס של הבנק ולא שלכם. לכן, אנו ממליצים לכם לקחת ליווי מקצוע של חברה לייעוץ משכנתאות. חברה כזאת תדאג לייצג את האינטרסים שלכם. תסכימו איתנו שלא רק חברות עסקיות צריכות להיעזר במומחים פיננסיים אלא גם אנשים פרטיים בדיוק כמוכם, גם אותם אנשים צריכים להיעזר בשירותיהם של אותם המומחים. כך למשל, גם כאשר אנו מתעניינים בהשקעה בשוק ההון, אנו לא סומכים רק על הידע שלנו, אנו נעזרים ביועצים שהינם אנשי כספים או מומחים בכל הקשור לנושאים כמו, ניהול כספים, ניהול תזרים מזומנים וכו'. אז ככה בדיוק אתם צריכים לפעול כאשר אתם מחליטים לקחת משכנתא. עליכם לפעול בחוכמה עם ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות מוסמך ומנוסה בתחום.

משכנתא ותזרים מזומנים
משכנתא ותזרים מזומנים

תפקידו של יועץ משכנתאות

לפני שאתם מחליטים לקחת ייעוץ כזה, חשוב שתבינו מהו בעצם התפקיד ומהי חשיבותו בשבילכם. חברה לייעוץ משכנתאות תסייע לכם בנושאים הללו:

אתם תוכלו להבין בפשטות מונחים בתחום ההלוואות והמימון ובפרט בכל הקשור לתחום ההלוואות לדיור.

אתם תקבלו תמהיל משכנתא. כלומר יוכן עבורכם תמהיל שיכלול את מסלולי הריביות השונים וכמו כן את ההחזרים החודשיים הצפויים.

יבוצע סקר שוק בין בנקים שונים. שכן זה הרי ידוע שמבנק לבנק ההבדלים בהצעות המשכנתא, עשויים להיות משמעותיים ביותר. יש תחרות בנושא וכל בנק רוצה לתת את ההצעה הטובה ביותר, כדי שתיקחו ממנו את הלוואת המשכנתא.

אתם תקבלו סיוע בהכנת המסמכים הנדרשים, על מנת שתוכלו לקבל את אישור הלוואת המשכנתא מהבנק.

אתם לא תצטרכו לשבור את הראש ולבצע את תהליך המשא ומתן עם הבנק או הבנקים, על מנת להשיג תנאים מיטביים. את התהליך הזה, יבצע כבר יועץ המשכנתאות עבורכם.

אתם תהיו בטוחים שאתם משלמים את גובה ההחזר המתאים לכם. לשם כך, יועץ המשכנתאות יבצע ניתוחים וחישובים מתאימים, כך שתבוצע התאמה בין יכולת ההחזר שלכם לבין גובה התשלום החודשי של המשכנתא.

משכנתא ותזרים מזומנים

אם נתייחס בהרחבה לנקודה האחרונה שהוזכרה בפסקה הקודמת, כלומר התאמה בין יכולת ההחזר שלכם לבין גובה תשלום המשכנתא החודשי, נוכל להגיע לנושא של תזרים המזומנים. כמו שיש תהליך של בחינת רווחיות של חבריות עסקיות, שגם הוא נוגע בתחום של בחינת תזרים מזומנים, עליכם גם בתשלומי המשכנתא, לקחת בחשבון את ההוצאות וההכנסות שלכם – כל זאת עוד לפני שאתם בכלל מחליטים איזה סכום משכנתא יהיה נכון ביותר לשלם מדי חודש. למעשה, תזרים מזומנים הוא תזרים הכולל הכנסות מהעבודה שלכם וכמו כן מעסק שיש לכם. בנוסף, אפשר גם להכניס אליו הכנסות כמו, קצבת ילדים, הכנסות מדירה שאתם משכירים, הכנסות מניירות ערך וכו'. יש גם להתחשב בהוצאות החודשיות השונות. כך מקבלים תמונת מצב וניתן לראות באיזה גובה של החזר תשלום משכנתא חודשי, ניתן לעמוד בהצלחה.

אולי יעניין אותך גם:

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן