משכנתא לרווקים – דגשים חשובים

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

אנחנו רגילים לשמוע על זוגות ומשפחות שקונים דירה ולוקחים משכנתא אבל פחות על רווקים ויחידים שקונים דירה בהשקעה גדולה כזאת. יכול להיות שזה משום שישראל היא ארץ משפחתית, ויכול להיות משום שהמגמה להשקיע כל כך הרבה בדירה קבועה לא מתיישבת עם הנטייה הישראלית לגור יותר ויותר בדירות שכורות. עם זאת, בשנים האחרונות חלה מגמה הפוכה של נישואים מאוחרים, אם בכלל, ולכן יותר ויותר אנשים פונים לכיוון הפתרון של קניית דירה במקום לשכור דירה כל החיים. זה מחייב את הבנקים לחשוב מחדש על קבוצות הלווים ולוקחי המשכנתאות שיש היום, ולהפנות אפילו יותר מאמצי שיווק לקבוצה זו, בהתחשב בכך שיש היום ירידה בלקיחת משכנתאות והבנקים צריכים למצוא לעצמם אפיקים נוספים להרוויח.

משכנתא לרווקים

משכנתאות לרווקים

אם פעם הבנקים נטו להעדיף משפחות, בגלל המחויבות שלהם לתהליך ומשום שהיה להם אופק השתכרות רחב יותר בגלל שתי משכורות בדרך כלל, היום גם רווקים נחשבים לאנשים שיכולים להיות לקוחות רצויים. יש אמנם לא מעט רווקים שמקבלים דחייה מהבנקים משום שחוששים מיכולת ההחזר שלהם, במיוחד כאשר הם מסתמכים על משכורת גובה, אבל כאשר המקצוע והתפקיד ואף ההתנהלות הפיננסית מוכיחה לבנק שמדובר באדם שיכול לעמוד בהחזרים וכדאי להלוות לו, מדובר מבחינת הבנק בלקוח אמין. מסלול קריירה מבטיח, לימודים גבוהים, הקמת עסק והוכחת תזרים מזומנים קבוע ומספק נראה לבנק בסיס טוב להענקת משכנתאות לדירות, אפילו יקרות מהרגיל. לכן, עשו הכל כדי לנהל אורח חיים שתומך בכך והגדילו את מרכיב החיסכון בבנקים שלכם. קצצו הוצאות והראו לבנקים שאתם עושים הכל כדי לנהל חיים פיננסיים בטוחים.

רוצים לקבל הצעה למשכנתא? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדםלמידע נוסף על משכנתא לרווקים צרו איתנו קשר עוד היום! 073-7294778

 

למה בכל זאת נותנים משכנתא לרווקים?

משכנתאות אפשר לקחת במקומות נוספים על הבנק, לא רק בבנקים, ולכן בכל מקום תצטרכו להוכיח את הכדאיות שלכם ואת האמינות שלכם כלקוחות יציבים ואחראים. זה כולל איסוף מסמכים שמוכיחים התנהלות פיננסית נכונה ונבונה, היקף נכסים, אורח חיים שתומך במתן אמון בהם, כולל הרגלי חיסכון בריאים שמבטיחים לבנק שלקוח זה רואה בהחזר החובות שלו עדיפות ראשונה. סביר להניח שתפנו קודם לבנק שבו אתם מנהלים חשבון עובר ושב, שבו מכירים אתכם וגם נותנים לכם קרדיט לפי ההיכרות שלהם אתכם. זהו המקום הראשון, באל עשו בכל מקרה סקר שווקים כדי לראות אם יש בנק שירצה אתכם כלקוחות שלו למשכנתא לרווקים. מחפשים יועץ משכנתא? >>

מה עוד אפשר לוודא ולבדוק?

איתנות פיננסית היא השיקול הראשון שלכם, אבל בדקו גם את הזכאות שלכם להלוואות ולהשתתפות בכל מיני תכניות בסגנון מחיר למשתכן, כרווקים, משום שהחל מגיל מסוים המדינה דווקא עוזרת לכם לקנות דירה בהטבות שונות. הוציאו תעודת זכאות בבנק. כמו כן, הוכיחו לבנק שאתם עובדים בעבודה שמבטיחה לכם יכולת החזר, ואם צריך קחו גם עבודה שנייה כדי לעמוד בכך. זכרו כי בנקים אוהבים לקוחות רווקים שיש להם הכנסה גבוהה וקריירה מצליחה והם יזכו למשכנתא יותר בקלות.

לחצו עכשיו למדריך משכנתא

 

אולי יעניין אותך גם:

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

#

לקביעת פגישת התכנות כלכלית

מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
0737294778
phone
#
0737294778