Skip to Content Contact Us
!השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ מקצועית

  ביטוח משכנתא

  אחד ממאפייני הפן הכלכלי במציאות החיים של ימינו נוגע לחוסר היציבות הקיים, המקשה על מרבית הישראלים לתכנן תכניות ארוכות טווח בשקט נפשי ובביטחון מוחלט. אם בעבר מרבית האנשים היו עובדים באותו מקום העבודה במשך עשרות שנים, גרים באותו הבית לאורך שנים ושומרים נאמנות לרכבם, הרי שכיום כללי המשחק שונים לחלוטין. בדיוק במקום הזה נכנס לתמונה ביטוח המשכנתא, אשר מעניק לכם תחושת ביטחון חיונית בהתחייבות הכלכלית הגבוהה והממושכת ביותר בחייכם. מה זה בדיוק ביטוח משכנתא? למי מומלץ לרכוש אותו? במה העניין כרוך? מה יש לבדוק לפני רכישתו? כל המידע החשוב באמת – בשורות הקרובות.

   

  מה זה ביטוח משכנתא?

  ובכן, נפתח בבסיס ההבנה של קונספט ביטוח המשכנתא. מטרת פוליסה זו היא להגן הן על הגוף המממן את רכישת ביתכם (הבנק, במרבית המקרים) והן עליכם – נוטלי המשכנתא. הגנת הפוליסה הינה כפולה: הן מפני פגיעות במבנה עצמו (דהיינו' לא ניתן להשלים את בניית הבית מסיבות כאלו ואחרות, לרבות אסון טבע, בעיות כלכליות של קבלן הבנייה וכו') והן מפני היעדר יכולת להחזיר את גובה המשכנתא (סיבות כלכליות, גירושין, מוות וכדומה). השורה התחתונה, אפוא, פשוטה למדיי: אתם משלמים סכום חודשי לחברת הביטוח, ובתמורה, בעת הצורך, תזכו להגנה מפני אובדן ביתכם.

  כאמור, ביטוח משכנתא מחולק לביטוח מבנה וביטוח חיים, וכך גם נקבע גובה סכום הביטוח: כגובה סכום החזר ההלוואה שנטלתם (ביטוח חיים) וגובה עלות הקמת המבנה מחדש (ביטוח מבנה). רכישת הביטוח מומלצת, למעשה, לכל אדם, זוג או משפחה אשר נטלו משכנתא, גם כאלו הבטוחים ביכולתם העתידית להחזירה.

   

  מעוניינים בפרטים נוספים על ביטוח משכנתא? צרו איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 073-7294778

   

  מידע נוסף על ביטוח משכנתא

  היכן ניתן לרכוש ביטוח משכנתא בישראל? ובכן, גופים רבים מציעים פוליסה מסוג זה, לרבות בנקים וחברות ביטוח פרטיות. חשוב לבדוק כל הצעה לגופה, אך באופן גורף, למעט מקרים יוצאים מן הכלל, יהיה המחיר זול יותר בחברות הפרטיות. זכרו שגם פער של שקלים בודדים מדי חודש, עשוי להצטבר לאלפי שקלים בעסקה הכוללת.

  בבחינת הצעות הביטוח, חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין בדיוק על מה אתם חותמים. שימו לב לא רק לגובה התשלום החודשי שלכם, אלא גם לסכומי ההחזרים במקרה של הפעלת הפוליסה, בתנאים השונים להפעלתה, בזמני הביצוע, בהתחייבות הזמן מצדכם ובשאר סעיפי ההסכם. שימו לב שחברות רבות מציעות הסכם החזר חודשי שמתחיל בהחזר קטן ובתום תקופה מסוימת, שיעור ההחזר עולה. כמובן שניתן לעבור לחברה אחרת בתום תקופת ההנחה הראשונית (אם החוזה מאפשר זאת).

  חשוב לדעת ששינויים רבים באורח חייכם ובפרטים שונים עשוי להוזיל את גובה ההחזר, לרבות הפסקת עישון, שינוי מצב משפחתי, דמי אבטלה, החזר חלק מהמשכנתא בבת אחת ועוד. לקראת סיום, נמליץ לבחור בחברת ביטוח בעלת שם ומוניטין, ולבדוק היטב לפני שבוחרים בחברה שאינה נמנית ממובילות המשק הישראלי. על זה נאמר – כבדהו וחשדהו. רוכשים עוד היום ביטוח משכנתא ומקבלים במתנה שקט נפשי.

  קנייה נעימה!

  אולי יעניין אותך גם:

  vider Vision

  לראשונה בישראל מציעה חברת וידר משכנתאות ללקוחותיה - הצעה סופר משתלמת! בניית תוכנית עבודה כלכלית שנתית ולא רק בהתייחסות ללקיחת משכנתא מהבנק

  המאמרים הפופולארים ביותר בוידר משכנתאות

  ייעוץ לפני לקיחת משכנתא, למה זה חשוב?
  איך לחסוך כסף באמצעות מחזור משכנתא
  הבנק סירב לתת לך משכנתא לדירה? ייעוץ משכנתא למסורבים בבנק

  השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ מקצועית!

   Back to top דילוג לתוכן