לוגו וידר

תוכן עניינים

משכנתאות והשקעות נדל”ן בישראל

רכישת נכס, למגורים או להשקעה, היא מההחלטות החשובות ביותר שתעשו בחייכם, לכן ישנה חשיבות לתכנון נכון, בחירה נבונה וחישוב מדויק לטווח ארוך. ייעוץ משכנתא מקצועי ואיכותי עשוי לחסוך עשרות אלפי שקלים (לעתים אף יותר!) ולכן הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר ברכישת נכס ובהתמודדות עם הביורוקרטיה הנלווית.

יועץ משכנתא איכותי יבצע עבורכם מחקר מקיף, שמתבסס לא רק על השוק ועל מסלולי המשכנתא הקיימים, אלא גם יכיר היטב את משפחתכם על מנת להתאים לכם את המסלול הטוב ביותר.

וידר משכנתאות היא מהחברות המובילות בישראל בייעוץ לקיחת משכנתא, מחזור משכנתא, לווי קבוצות רכישה ואף קורסים ליועצי משכנתאות, וליוותה עד כה למעלה מ-4,000 משפחות מרוצות, קבוצות רכישה וחברות ותאגידים כגון אינטל, IBM, הסתדרות המורים, ההסתדרות הרפואית ועוד.

משכנתאות והשקעות נדל”ן בישראל
משכנתאות והשקעות נדל”ן בישראל

מחזור משכנתא

 כאשר עולה הצורך להקל בתשלומי המשכנתא, להוריד את הריביות או לבנות תמהיל משכנתא שיותאם לצרכים שלכם, יש לבנות משכנתא חדשה בהתאם לצרכים העכשוויים, משכנתא הניתנת לפריסה מחדש, לקיצור תקופת ההחזרים או להשארת התקופה שנותרה תוך הוזלת הריביות. את התהליך הזה ניתן לבצע כאשר ההחזרים החודשיים גבוהים מדי ולא מאפשרים לנו דברים בסיסיים, או כאשר ההחזר החודשי נמוך ואנו מעדיפים דווקא להגדיל אותו. יש לקחת בחשבון גורמים נוספים ועלויות נוספות, לכן מומלץ להתייעץ אם יועצי המשכנתאות המקצועיים ובעלי הניסיון המתאים.

וידר משכנתאות מתמחה ביעוץ משכנתא, משכנתא במחיר למשתכן, ייעוץ משכנתא למסורבי משכנתא, ייעוץ משכנתא לפנסיונרים, קורסים ליועצי משכנתאות ועוד.

סוגי משכנתאות 

המטרה לשמה נלקחת המשכנתא משנה לחלוטין את התמונה מבחינת ההיבטים השונים שיש לקחת בחשבון, התהליך הביורוקרטי, מגבלות בנק ישראל ותכנון המשכנתא. למשל, משכנתא עבור רכישת דירה שונה לחלוטין ממשכנתא עבור השקעות נדל״ן בישראל. סוגי משכנתאות נפוצים הם משכנתא לרכישת דירה למגורים, משכנתא לבנייה עצמית, משכנתא להרחבה ושיפוצים, משכנתא לדירת השקעה או דירה שניה, משכנתא לתושבי חוץ, משכנתא הפוכה, משכנתא לרכישת חלק מדירה ועוד.

דברים חשובים שצריך לדעת 

בבחירת יועץ למשכנתאות ובניית מסלול משכנתא, חשוב מאוד להבין פרמטרים חשובים כגון גובה הסכום החודשי שהלווה יכול להרשות לעצמו, מצב חשבון הבנק, ההוצאות החודשיות הצפויות ועוד. יש לבחור ביועץ משכנתאות בעל רישוי מתאים, ניסיון רב שנים, ליווי בכל התהליך, יכולת קבלת החלטות מושכלת המבוססת על שקלול כל הפרמטרים, ביצוע סקר שוק איכותי ועוד. אין ספק שבחירה ביועץ משכנתא הנכון עשויה להיות משימה מאתגרת, אך בחירה ביועץ בעל ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם עולם המשכנתאות תסייע לכם רבות.

אולי יעניין אותך גם:

 

0/5 (0 Reviews)
מאמרים נוספים בנושא

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן