היועצים שלנו

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  "וידר משכנתאות" מורכבת מנבחרת של יועצי משכנתא מנוסים המכירים את שוק המשכנתאות מכל זווית אפשרית ומטרתם לעזור לכם להגיע למשכנתא המשתלמת ביותר בעבורכם. כל היועצים שלנו רואים לנגד עיניהם את טובתכם בלבד, ולכן, בניגוד ליועצי המשכנתא של הבנקים או חברות הביטוח, הם אובייקטיביים לחלוטין וחפים משיקולים זרים.

  מאיר וידר – מנכ"ל

  יועץ משכנתאות בכיר בעל ניסיון רב בייעוץ אובייקטיבי ללקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת וליווי של עשרות קבוצות רכישה במרוצת השנים. מרצה בקורסים למשכנתאות באוניברסיטה הפתוחה, מכללת רופין ובמכללת אשקלון. הקים את "וידר משכנתאות" בשנת 2008 לאחר עבודה בתור יועץ משכנתאות בבנק "אדנים" ומתוך הבנה כי יש ביכולתו לעזור לאלפי נוטלי משכנתאות אשר זקוקים לייעוץ מקצועי מחוץ למסגרת הבנקאית.

  מאמין שהלקוח הוא הדבר החשוב ביותר.

  נבחרת יועצי המשכנתא של וידר משכנתאות:

   

  יואל שלסינגר – יועץ משכנתאות

  מתמחה בייעוץ אישי לנוטלי משכנתא חדשה וחיסכון במיחזור משכנתא קיימת. אלו הם למעשה השלבים הקריטיים ביותר עבור רוב רוכשי המשכנתאות מכיוון שהם יקבעו בסופו של דבר כמה תאלצו להחזיר כל חודש. באמצעות הייעוץ האישי תוכלו להתאים את ההחזר החודשי ליכולת הפיננסית שלכם מבלי לקחת סיכונים מיותרים ולחסוך עשרות אלפי שקלים באמצעות בנייה חכמה של תמהיל המשכנתא.

  דניאל טוביאנה – יועץ משכנתאות

  כולנו מכירים את המשפטים הללו – "חבל היום לזרוק כסף על שכירות, תקנו דירה!"

  בנוסף, כאשר אנו באים לקחת משכנתא עולות כל מיני דילמות:

  כיצד נגרום להחזר החודשי לא לחנוק אותנו בהמשך?

  האם הקנס עלול לגרום לחוסר כדאיות במידה ונרצה למחזר את המשכנתא?

  מדוע לשלם יותר אם אפשר לשלם פחות!?

  כיועץ משכנתאות, אני מוביל אתכם בתהליך, כך שתהפכו להיות בעלי ידע, בטוחים,רגועים,והכי חשוב,עם כסף רב יותר בכיס לטובת שאר החלומות שלכם כגו נסיעות לחו"ל, ריהוט חדש, רכב חדיש וכל השאר.

  נטלי ציזיס – יועצת משכנתאות

  כיום, כאשר מחירי הדיור רק הולכים ועולים, חשוב יותר מאי פעם להוזיל את המשכנתא ולפרוס אותה בצורה אופטימלית על מנת שאתם כלווים לא תקלעו למצב בו לא תוכלו לעמוד בתשלומים החודשיים. תפקידי הוא לעזור לכם להגיע לתמהיל משכנתא אופטימלי תוך כדי בחינת המצב הפיננסי הנוכחי שלכם והצפי לשינויים עתידיים. בין היתר, אגלה לכם את כל הסודות שהבנק שלכם לא רוצה שתדעו…

  בן אדר – יועץ משכנתאות

  תחום המשכנתאות הוא ללא ספק תחום מעניין ומורכב בפני עצמו, אך נקודת השיא מבחינתי היא שאנשים אשר לפניי הפגישה איתי לא היה להם כל מושג והבנה בתחום המשכנתאות, יוצאים עם תובנות וידע לגבי אחת ההחלטות היותר חשובות בחייהם ומרגישים בטוחים יותר בעצמם. בנוסף לכך, הם מבינים את הפוטנציאל הקיים בייעוץ חוץ בנקאי ואת יתרונותיו הרבים.

  אני מאמין שבעולם המשכנתאות נדרש לא רק ידע מעמיק וניסיון מצטבר ייעוץ רב שנים, אלא גם יכולת להיות סבלני אל הלקוח ולתת לו את התמיכה לה הוא זקוק בצורה יעילה וזריזה תוך כדי התמקדות במה שחשוב באמת, בעיקר ולא בטפל.

  אצלנו בחברה, יושר והגינות הוא ערך עליון.

  לייעוץ משכנתאות על ידי אחד ממומחי המשכנתאות של וידר משכנתאות חייגו אלינו במספר: 073-7294778

  או מלא את הטופס מטה ונחזור אלייך בהקדם האפשרי.

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778