לוגו וידר

שירותי וידר משכנתאות

משכנתא לדירה ראשונה

משכנתא לדירה ראשונה היא ללא ספק סוג המשכנתא המפחיד ביותר שאדם לוקח בחייו. אדם שלוקח משכנתא לדירה ראשונה הוא בדרך כלל ללא כל ניסיון בתחום הנדל"ן והמשכנתאות בפרט. וידר משכנתאות לוקחים את הלווה יד ביד על מנת לעזור לכם לקחת משכנתא לדירה ראשונה בתנאים הטובים ביותר.
עוד פרטים

משכנתא לדירה שנייה

משכנתא לדירה שנייה בדרך כלל מתאימה לאנשים שרוצים להשקיע את כספם בנדל"ן. השקעה בדירה שנייה היא אפיק השקעה מעולה שכן ביחס לסיכון שכרוך בה התשואה עליה די גבוהה. משכנתא לדירה שנייה אינה פשוטה שכן היא לא זוכה להרבה הטבות והנחות מס כמו משכנתא לדירה ראשונה ולכן כדאי להתייעץ עם המומחים שלנו שימקסמו עבורכם את תנאי המשכנתא.
עוד פרטים

משכנתא לדירה להשקעה

קניית דירה להשקעה היא דרך טובה לגרום לכסף שלכם לייצר לכם עוד כסף שכן השקעה בנדל"ן היא השקעה בסיכון נמוך יחסית אך הרווח על השקעה זו הוא גדול. ישנם הבדלים חשובים ורבים בין השקעה בדירה ראשונה להשקעה בדירה שנייה. כדי שלא תתבלבלו מומלץ לפנות למומחים של וידר משכנתאות שיעשו לכם סדר בסלט.
עוד פרטים

משכנתא לשיפוץ הבית

מטרתה של משכנתא לשיפוץ הבית, כמו שזה נשמע, היא לקחת הלוואה מהבנק בתנאי משכנתא בשביל לבצע לבית מתיחת פנים. ההלוואה יכולה להילקח ממש בצמוד לרכישת דירה חדשה או אפילו לאחר מספר שנים. תנאי משכנתא כאלו הם שונים מתנאי משכנתא לקניית דירה רגיל ולכן כדאי לכם לפנות לוידר משכנתאות כדי שידאגו שתקבלו את המשכנתא בתנאים המתאימים לכם.
עוד פרטים

משכנתא למשפרי דיור

אנשים רבים רוצים לעבור מהדירה הקטנה בה חיו עד היום לדירה גדולה יותר שמתאימה לצרכיהם החדשים, בעיקר אם המשפחה התרחבה. בגלל שהדירה החדשה היא גדולה יותר, מכירת הדירה הראשונה לא תכסה את עלותה ויש לקחת משכנתא. כדי להבין את ההבדל בין משכנתא ראשונה לבין משכנתא למשפרי דיור וידר משכנתאות יסייעו לכם.
עוד פרטים

משכנתא לרכישת קרקע

ישנן מספר סיבות ללקיחת משכנתא לרכישת קרקע. הרבה פעמים מדובר במשכנתא להשקעה בקרקע ולפעמים המטרה היא לבנות בית למגורים בשביל הרוכש. וידר משכנתאות יעזרו לכם למצוא את המשכנתא המתאימה לכם לרכישת הקרקע אותה אתם רוצים.
עוד פרטים

משכנתא לבנייה עצמית

הכוונה במשכנתא לבנייה עצמית היא ברורה, לקיחת הלוואת משכנתא כדי לשלם איתה לחברת בנייה שתבנה בית על קרקע בבעלותנו. כדי שתוכלו להבין מהם מסלולי המשכנתאות ואחוזי המימון של משכנתא מסוג כזה, וידר משכנתאות יוכלו לייעץ לכם ולדוג שתקחו את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.
עוד פרטים

משכנתא לכל מטרה

ניתן לקחת משכנתא למטרו רבות גם כאלו שאינן קשורות דווקא לנדל"ן. על מנת לסייע לכם, וידר משכנתאות יוכלו לעזור לכם למצוא משכנתא כזאת המתאימה לצרכיכם האישיים.
עוד פרטים
0/5 (0 Reviews)

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

דילוג לתוכן