סוגי משכנתאות

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  ניתן למצוא מספר רב של סוגי משכנתאות. חלקן צמודות למדד המחירים לצרכן, חלקן בריבית משתנה, ויש גם  ישנם מסלולים בריבית קבועה עם הצמדה למדד וללא הצמדה למדד. בנוסף, יש גם מסלול אשר לא צמוד למדד המחירים לצרכן אשר נקרא מסלול הפריים והריבית במסלול זה צמודה לריבית בנק ישראל אשר יכולה להשתנות מדי חודש.

  מה הדבר החשוב ביותר בלקיחת משכנתא?

  בניגוד למה שמקובל אולי לחשוב, ריבית משכנתא היא לא החלק החשוב ביותר בלקיחת משכנתא ,אלא ההצמדה של הקרן למדד או אי הצמדה למדד המחירים לצרכן. אלו הם הגורמים שיכולים להקפיץ את ההחזר החודשי באחוז ניכר.

  פרט לשינוי הקרן, יש לבדוק היטב כיצד משתנה הריבית בכל מסלול ומסלול ולראות מהו המסלול הטוב והמתאים ביותר. במידת הצורך, רצוי כי יועץ משכנתאות חיצוני ואובייקטיבי יסייע בתהליך.

  סוגי משכנתאות

  כאשר מדברים על סוגי משכנתאות, מתכוונים בדרך כלל למטרה שלשמה לוקחים את המשכנתא: לדוגמה, משכנתא לרכישת דירה ראשונה אינה זהה בהכרח למשכנתא עבור דירה להשקעה, הן מבחינת הפרמטרים שיש לקחת בחשבון והן מבחינת מגבלות בנק ישראל. בעמודים הבאים ריכזנו בעבורכם טיפים ומידע נוסף אודות כל המשכנתאות הנפוצות. עם זאת, חשוב לזכור שלא מדובר בחלוקה רשמית, והלווה הוא זה שבסופו של דבר מגדיר לעצמו את הגבול העליון מבחינת הסכום שהוא מוכן לשלם בכל חודש ורמת הסיכון שהוא מוכן לקחת על עצמו.

  משמאלכם תוכלו לקרוא מידע נרחב על כל סוגי המשכנתאות ולמצוא את סוג המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם.
  אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ונשמח לסייע לכם בייעוץ והכוונה בתהליך לקיחת המשכנתא,  וכיצד תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בתהליך!

  צרו קשר עוד היום לקבלת המשכנתא המתאימה ביותר והזולה ביותר. מלאו טופס או התקשרו 073-7294778

   

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778