משכנתא לרכישת דירה למגורים

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  רכישת נכס למגורים או בית פרטי

  משכנתא לרכישת נכס למגורים או לבית פרטי נחשבת עבור בני האדם כצורך מהותי שלא ניתן להתפשר עליו ובהתאם לחשיבה זו של הציבור, רבים זקוקים לכסף חיצוני על מנת לרכוש נכס. מכיוון שלעיתים תכופות מחיר הנכס גבוהה מהסכום שנמצא בידי נוטלי המשכנתא, משלמים ריבית עתידיות על סכום הכסף שקיבלו היום. נתון זה מראה שהתשלומים המצטברים לבנק הינם גבוהים בהרבה מהסכום שנלקח מלכתחילה.

  רכישת נכס למגורים או בית פרטי

  כאשר רוכשים נכס למגורים, ניתן לגייס כסף במחיר זול יותר מגיוס כספים עבור הלוואות אחרות, אשר נקראות "הלוואות לכל מטרה". משכנתא למגורים נחשבת כבטוחה יותר מהסיבה שהסיכוי שאדם יפסיק לעבוד למשך כל חייו הוא קטן מאוד. הדבר נכון במיוחד כאשר יש נכס המשמש כבטוחה במידה ולוקח ההלוואה לא עומד בתשלומים החודשיים. במקרה הזה, הבנק מסוגל לעקל את הנכס ולמכור אותו על מנת לכסות את ההלוואה שנתן. שיעבוד נכס נדל"ני אינו זהה בכל המקרים. מרווח ההלוואה  לעומת שווי הנכס הכולל משתנה מנכס לנכס. לדוגמא, דירות למכירה מיד שנייה בקומה רביעית וללא מעלית הנן דירות שבמועד מכירתן מאוד קשה למכור אותן ומחירן צונח משמעותית כאשר מנסים למכור אותן. לכן,  כאשר לוקחים נכס כזה וממשכנים אותו יש לדעת שהיחס אל מול כלל ההלוואה יהיה נמוך יותר.

  אורך חיי המשכנתא

  הבנקים מאפשרים ללווים לפרוס את המשכנתא לתקופה ארוכה של עד 30 שנים, וזאת על מנת שההחזר החודשי שלהם יהיה קטן ככל האפשר. ככל שנעלה את תקופת ההלוואה, הריביות ישתנו לרעה וככל שנקטין את תקופת ההלוואה הריביות ירדו. מסיבה זו, לעיתיים שווה לקצר את חיי המשכנתא ולא להאריך אותה משום שניתן לחסוך תשלומים מיותרים לבנק ולהשתמש בסכום שהתפנה לצרכיי מחיה שוטפים או חסכונות אחרים.

  בסופו של דבר, רצוי להגיע לעמק השווה בין אורך חיי ההלוואה לרמת הריביות האידאלית כך שהריבית לא תהיה גבוהה מדי מצד אחד, אך תקופת ההלוואה תהיה ארוכה מספיק על מנת לאפשר ללווים מרווח נשימה.

  שוק המשכנתאות בישראל

  ישנו מספר מצומצם יחסית של בנקים המספקים משכנתאות לרוכשי דירות ובתים פרטיים. לכאורה קיימת תחרות עזה על ליבו של הצרכן, אך רק מי שעומד על שלו, מבצע השוואת מחירים ומעמת את הבנקים אחד עם השני, יכול לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בענף.

  חברת וידר משכנתאות פועלת לשמירה על צרכיו של הלקוח ומאפשרת לו ליהנות מריביות אופטימליות ומבניית תמהיל משכנתא שנכון עבורו. לצורך כך, אנו בוחנים את הצרכים של כל לקוח ולקוח ומבצעים עבורו את תהליך ההשוואה המפרך מול הבנקים. אנו דואגים לשרות איכותי אשר מוביל בסופו של דבר לנטילת המשכנתא הטובה ביותר. למידע נוסף על השוואת משכנתאות.

  צרו קשר עוד היום לקבלת המשכנתא המתאימה ביותר והזולה ביותר מלאו טופס או התקשרו 073-7294778

   תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

   #

   לקביעת פגישת התכנות כלכלית

   מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
   0737294778
   phone
   #
   0737294778