תוכן עניינים

גרירת משכנתא, פתרון מעולה למשפרי דיור

אתם חולמים על דירה גדולה יותר או שדרוג לשכונה יוקרתית יותר, אבל המחשבה על התהליך הבירוקרטי והעלויות הגבוהות של רכישה חדשה מרתיעה אתכם? אל דאגה, קיימת אפשרות מצוינת להגשים את חלומכם תוך חיסכון משמעותי – גרירת משכנתא. במילים אחרות, תוכלו לקחת את המשכנתא שלכם איתכם אל הדירה החדשה במקום לרכוש משכנתא חדשה. תהליך זה קל יחסית, חוסך עלויות רבות ומקנה גמישות כספית רבה. המאמר הבא יפרט בפניכם את יתרונותיו המרובים.

רכישת דירה חדשה ללא עלויות מכבידות

כשאתם נוטלים משכנתא חדשה לצורך רכישת דירה, עליכם לשלם עבור מגוון עלויות נלוות. בין היתר, מדובר בדמי פתיחת תיק, דמי משכון, עלויות משפטיות ושכר טרחה למשרדי עורכי דין. כמו כן, יש שורה של עלויות הקשורות ישירות לנכס עצמו כמו חוות דעת שמאי, עלויות רישום הנכס במינהל ועוד. סכומים אלו מהווים עול כספי כבד שמכביד על רכישת הדירה החדשה. לעומת זאת, כשאתם גוררים משכנתא קיימת, אתם פטורים מרוב עלויות אלו והחיסכון הוא ניכר למדי. כך נשמרים לכם המשאבים הדרושים לרכישה עצמה.

שמירה על תנאים מועדפים קיימים

כשאתם נוטלים משכנתא חדשה, אתם נדרשים לעבור שוב דרך כל התהליך המפרך של משא ומתן עם הבנק, בדיקת זכאות ועמידה בקריטריונים חדשים. במקרים רבים, זה גורם לאובדן התנאים המועדפים שהצלחתם להשיג במשכנתא הקודמת. לעומת זאת, גרירת משכנתא קיימת לדירה החדשה מאפשרת לשמור על כלל התנאים הטובים שכבר יש לכם – שיעור הריבית, משך ההלוואה, סוג הביטוח וכיוצא בזה. אין צורך לעבור שוב דרך משא ומתן סיזיפי בנקים.

גמישות פיננסית רבה יותר

גרירת משכנתא מאפשרת לכם גמישות כלכלית גבוהה הרבה יותר מאשר נטילת משכנתא חדשה. ראשית, אתם יכולים לבחור את משך תקופת התשלומים המועדפת עליכם. כמו כן, ההון העצמי הנדרש ממכם יורד בצורה משמעותית. לבסוף, ניתן להגדיל את היקף השעבודים על הנכס תוך שמירה על המסגרת הכוללת של האשראי שלכם מול הבנק. מרחב התמרון הפיננסי הרחב יותר מאפשר לכם להתאים את המשכנתא לצרכים הספציפיים שלכם.

תהליך פשוט וקצר עם חיסכון ממשי

בעבר, תהליך גרירת המשכנתא היה לעתים מסורבל ומתיש. אולם כיום, עם ריבוי חברות הייעוץ המתמחות בכך ושיפור התהליכים, ההליך הפך לפשוט וקצר הרבה יותר. יועצים מקצועיים יכולים להוביל אותך דרך השלבים השונים תוך חיסכון רב בזמן ובמאמצים מיותרים. במקביל, החיסכון הכספי הממשי לכם כלקוחות הוא גדול ומשמעותי – הן בזכות חסכון בעלויות הנלוות והן בשל היכולת לשמר את התנאים המועדפים של המשכנתא הישנה.

הבחירה החכמה – וידר משכנתאות תוביל אתכם בבטחה אל הדירה החדשה

כשאתם מחפשים להגשים את חלום הדירה הגדולה והמשודרגת, אין תחליף לצוות מקצועי ומנוסה שיידע לתמרן בצורה המיטבית את הליך גרירת המשכנתא. בוידר משכנתאות, הצוות הוותיק והמומחה שלנו ישמש כיד איתנה שתוביל אתכם במקצועיות לאורך כל הדרך. 

עם ניסיון עשיר של שנים רבות בתחום הייעוץ הפיננסי וגרירת המשכנתאות, יועצינו המקצועיים יעניקו לכם שירות אמין ויעיל משלב הראשון ועד האחרון. אנו נלווה אתכם בסבלנות ובשקיפות מלאה על כל צעד ושעל, נייעץ לכם באסטרטגיה הנכונה לפי הצרכים והמטרות שלכם, וננווט אתכם דרך המסלול המהיר והחסכוני ביותר להשלמת התהליך. 

לצוותנו קשרים היסטוריים איתנים עם הבנקים המובילים, מה שיאפשר לנו להבטיח עבורכם את התנאים המיטביים ביותר במשא ומתן. עם כישורי המיקוח המעולים שלנו, נוכל למקסם את היתרונות הטמונים בגרירת המשכנתא ולהשיג חיסכון כספי משמעותי שיצעיד אתכם קדימה לעבר בית חלומותיכם.  

 

מאמרים נוספים בנושא
משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה

כל מה שרציתם לדעת על משכנתא הפוכה – ומדוע היא הפתרון האידיאלי לימי הפנסיה יצאתם לפנסיה ואתם רוצים לשמור על רמת חיים טובה, או להתחיל

המשך קריאה

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!

רוצה שאחד המומחים שלנו יחזור אליך?

זה יכול לחסוך לך יותר מ-100,000 וזה ללא עלות!