משכנתא לכל מטרה – כל מה שרציתם לדעת

תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

  מסלול החיים של רובנו מתוכנן לפרטי פרטים בדרך כלל ברגע שאנחנו רוכשים נכס ומתחייבים לתשלומים, למשכנתא ולעבודה שלוקחת אותנו מדי יום לממש את הפוטנציאל שלנו אבל גם משאירה אותנו על המסלול הפיננסי ההכרחי מתוקף ההתחייבויות. אולם לא לעולם חוסן ותמיד יש הפתעות. בהחלט יכול לקרות שפתאום באמצע החיים נוצרים כל מיני שינויים ומתחוללים כל מיני מאורעות שבגללם אתם משנים מסלול מתוכנן מראש וחושבים על חלופות למצבים שונים, כמו מימון שנדרשים לו בדחיפות או שינוי גדול שאתם מתכוונים לעשות כמו יציאה לעצמאות ופתיחת עסק ואתם רוצים לבנות עסק.

  רוצים לדעת עוד? צלצלו עכשיו 073-7294778 או לחצו כאן >>

  מהפך בעולם המשכנתא

  מה קורה כשצריכים כסף גדול באמצע החיים?

  כל זה מובן וטבעי אבל מה שאינו ברור הוא כיצד תוכלו לממן זאת בתוך שלל האפשרויות, כך שהעלויות יהיו כאלה שתוכלו לעמוד בהן ולשלם כמה שפחות ריבית, עמלות ודמי ניהול שונים על כל אופציה אטרקטיבית כזאת. זה המקום שבו בוחנים כל מה שעומד לפניכם ומחשבים חישובים שונים עד שמגיעים לאופציה של הלוואה לכל מטרה, וקוראים את האותיות הקטנות. הלוואות מחברת הביטוח שלכם שבה עשיתם ביטוח חיים, הלוואה מקרן הפנסיה שלכם על חשבון כספי הפנסיה שכבר צברתם שם או מקופות גמל ושאר גופים פיננסיים שבהם יש לכם חשבונות ונכסים פיננסיים לא תמיד מגיעים לגובה הסכום שאתם נדרשים לו, מלבד הלוואה לכל מטרה.

  מהי הלוואה לכל מטרה, למעשה?

  המשכנתא הראשונה שלקחנו מהבנק לצורך הבית שבו אנחנו גרים היום היא בדרך כלל המשכנתא היחידה שלנו, בלי קשר לעובדה שיש לנו אולי הלוואות נוספות שלקחנו כדי לגייס את ההון הראשוני שלנו, או למטרות שנוספו לנו בשנים האחרונות, מבלי שנפריז בסכומים שלהן. כאשר נוצרת בעיה או מטרה חיובית דווקא שבגללה אנחנו זקוקים לסכומים גבוהים משמעותית מאלה שנוכל לגייס מכל מיני מקורות, מוצעת לנו משכנתא שנייה שניתנת לנו רק משום שיש לנו נכס ברשותנו והודות לעובדה הזאת בלבד. כלומר הלוואה לכל מטרה לא תינתן על ידי הבנק למי שאין לו נכס ברשותו והוא יכול להעמיד אוו כנגד השעבוד לו.

  רוצים לקבל הצעה למשכנתא? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם   מה עוד צריך לדעת על משכנתא לכל מטרה והנכס שלכם?

   • שעבוד הנכס – ההלוואה הנוספת שתקבלו בתנאי משכנתא שנייה ניתנת בתמורה לשעבוד או משכון הנכס שלכם, וזה חייב להיות ברור לכם. משום כך עליכם להיות בטוחים שאתם לוקחים את ההלוואה למטרה ברורה שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה.

    

   • הגבלה על גובה הסכום שתקבלו יש לדעת כי ההלוואה ניתנת מקסימום בגובה 50% מערך הנכס שלכם בלבד.

    

   • תנאי ההלוואה טובים יותר מהמשכנתא הראשונה כאן יש להבהיר כי מצד אחד התאנים שבהם תקבלו את המשכנתא לכל מטרה יהיו טובים בהרבה מכל תאני הלוואה לכל מטרה שתקבלו מגופים אחרים, אבל עדיין הריבית תהיה מעט יותר גבוהה מהריבית של המשכנתא הראשונה וזאת משום שהכסף מועבר אליכם והבנק רואה בכך סיכון. זאת הרי לא הלוואה לצורך קניית הבית עצמו.

    

   • משכנתא לכל מטרה לוקחים מהבנק שממנו קיבלתם את הראשונה בדרך כלל נהוג לקחת את ההלוואה השנייה מאותו בנק שבו כבר מתנהל חשבון המשכנתא שלכם ואתם כבר מוכרים שם. עם זאת, באמת לא יזיק לעשות בכל זאת סקר שווקים ובנקים נוסף.

    

   • אין גבול למטרות שלשמן תיקחו את ההלוואה מותר לקחת את ההלוואה לצורך טיול יקר או טיפולים רפואיים, לצורך רכישת רכב או כל מטרה אחרת שנראית לכם נכונה ותוכלו לעמוד בהחזרים. עם זאת, מומלץ בחום שתבדקו את עצמכם בכל זאת אם זה כדאי ומה העלויות שלכם וההתחייבויות שעומדות בפניכם.

   אולי יעניין אותך גם:

    תנו ליועץ שלנו לעשות לכם סדר במשכנתא עם שיחת ייעוץ חינם

    #

    לקביעת פגישת התכנות כלכלית

    מוזמנים להתקשר עכשיו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו במספר
    0737294778
    phone
    #
    0737294778